Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Natalia zmieniła fryzurę. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie [FOTO]

1 min. czytania
23.04.2021 14:52
Zareaguj Reakcja

Natalia z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W programie nie znalazła co prawda miłości, jednak udało się jej to zrobić poza kamerami. Była uczestniczka wyszła za mąż i została mamą. Natalia chętnie publikuje rodzinne kadry na Instagramie. Tym razem zaprezentowała internautom nową fryzurę.

Natalia z Rolnik szuka żony
fot. Screeyn YouTube

Natalia z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" w programie starała się o względy Seweryna. Mimo ze rolnik wybrał inną kobietę, Natalia nie musiała długo czekać na miłość Po programie poznała innego mężczyznę - tajemniczego Maćka. Para w ubiegłym roku pobrała się, a w styczniu tego roku zakochani przywitali na świecie synka Jasia.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Seweryn się żeni! Jego piękna ukochana pochwaliła się pierścionkiem [FOTO]

Rolnik szuka żony: Natalia zmieniła fryzurę. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie [FOTO]

Natalia spełnia się w roli mamy i chętnie publikuje rodzinne kadry na Instagramie. Ostatnio pokazała swoim obserwatorom zdjęcie z wiosennego spaceru z synkiem. Uwagę fanów przykuła fryzura Natalii, a dokładnie urocza grzywka, która odjęła lat Natalii. W komentarzach followersi zasypali byłą uczestniczkę "Rolnika" komplementami.

W szóstej edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Ani i Kuby i Ilony i Adriana. Niestety, związki obu par nie przetrwały próby czasu. Ostatnio rozstali się ze sobą Ilona i Adrian. Niedawno rozpoczęła się kolejna, bo ósma już edycja hitowego programu TVP.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET