Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł w sesji ciążowej. "Momentami wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą" [FOTO]

Judyta Wanicka
20.04.2022 22:34

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny spodziewają się pierwszego dziecka. Para znana z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" właśnie pochwaliła się zdjęciami z sesji ciążowej. Jakiej płci jest dziecko Marty i Pawła?

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie siódmego sezonu randkowego show "Rolnik szuka żony". Jeszcze przed ślubem para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Marta jest obecnie w 29. tygodniu ciąży i już wiadomo, że urodzi syna. Zanim jednak to się stanie, przyszła mama postanowiła sprawić sobie pamiątkę z czasu drugiej ciąży i zafundowała sobie sesję ciążową z mężem. Efektami pochwaliła się followersom na Instagramie. 

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w ciążowej sesji

Paweł Bodzianny zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu, z kolei dla Marty wyczekiwany synek będzie drugim dzieckiem - z poprzedniego związku germanistka ma 8-letnią córkę Stefanię.

Stefanie urodziłam mając 27 lat, teraz mam 35 lat. Zawsze chciałam mieć więcej niż jedno dziecko, ale przez te 8 lat przerwy między jednym a drugim (i życiowymi zawirowaniami…), momentami wątpiłam, że jeszcze kiedyś zostanę mamą. Okazuje się, że niepotrzebnie - wyznała Marta pod fotografiami Oli Szczodrak.

Przyszła mama opublikowała zdjęcia z plenerowej sesji na tle kwitnących drzew. Miała na sobie kwiecistą sukienkę, która mocno opinała jej ciążowe krągłości. 

Jakiego nie wymyśliłabym tu opisu, będzie brzmieć albo zbyt banalnie, albo zbyt intymnie. Napiszę więc tylko tyle, że warto było tyle czekać na męża #kocham - napisała brzemienna żona Pawła Bodziannego. 

Jak wam się podoba "brzuszkowa" sesja Marty i Pawła?