Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin urodziła. Dumny tato pokazał zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
19.06.2022 10:49
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Dumny tato pochwalił się pięknymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Zdradził też płeć i imię dziecka.

Marta i Paweł
fot. Instagram. com/ Marta Paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny brali udział w 7. edycji show "Rolnik szuka żony". Po programie zakochani zamieszkali ze sobą i wzięli ślub. Marta Paszkin z radością ogłosiła też fanom, że razem z ukochanym spodziewają się pierwszego dziecka. W sobotę, 18 czerwca Marta i Paweł przywitali na świecie potomka. Szczęśliwą nowiną podzielili się oczywiście w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Marta Paszkin czeka na dziecko. Podczas badania USG była przerażona

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin urodziła. Dumny tato pokazał zdjęcie [FOTO]

Na instagramowym profilu dumnego taty pojawiły się zdjęcia pociechy, które okrasił poruszającym wpisem. Bodzianny zdradził też płeć i imię dziecka. Zakochani doczekali się synka, któremu dali na imię Adam.

"Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy"- napisał Paweł Bodzianny na Instagramie.

Pod postem nie zabrakło oczywiście licznych gratulacji, również od prowadzącej "Rolnik szuka żony" - Marty Manowskiej.

"To są te momenty… Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się cieszyłam. Nowe życie... Od razu przed oczami staje każdy moment. Nasza rozmowa na stacji, oczy Pawła, przyjazd Marty, ta wybuchowa randka, decyzja... Potem każde spotkanie, Święta, szalony rajd po choinkę kabrioletem. I te słowa Pawła: "Marta sprawiła, że jestem lepszym człowiekiem". Adasiu Bodzinanny, witaj na świecie" - napisała. My również gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS