Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Magda Bator wzięła ślub. W pięknej sukni szalała na weselu z gwiazdami 7. edycji [FOTO]

2 min. czytania
11.07.2022 11:48
Zareaguj Reakcja

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7" wzięła ślub z Jakubem, którego poznała dzięki programowi. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 9 lipca. Na weselu bawili się uczestnicy 7. edycji "Rolnika", Dawid Noweta i Maciej Kazek.

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Magda Bator był uczestniczką 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". 27-letnia wówczas farmerka boleśnie przeżyła zdradę w pierwszym małżeństwie. Nie ukrywała, że w programie szuka wyłącznie mężczyzn gotowych wziąć ślub i założyć rodzinę. Niestety zaproszeni kandydaci nie spełnili jej oczekiwań. Niepocieszona rolniczka postanowiła jeszcze raz przejrzeć listy i wtedy wpadł jej w oko Jakub. 

Po pierwszym spotkaniu sprawy potoczyły się lawinowo. Magda i Kuba zostali parą i już w finale "Rolnika" zapewniali, że mają co do siebie poważne plany. Co ciekawe, już wtedy widzowie dostrzegli u rolniczki zaokrąglony brzuch. Jak się później okazało, Magda faktycznie była w ciąży. Po paru miesiącach na jej profilu pojawiły się zdjęcia z romantycznej sesji ciążowej, a pod koniec maja 2021 r. Magda poinformowała, że synek Marcel jest już na świecie. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Magda Bator wzięła ślub z Kubą

W miniony weekend odbył się ślub Magdy Bator i jej narzeczonego Jakuba. Była gwiazda programu "Rolnik szuka żony 7" stanęła na ślubnym kobiercu w sobotę 9 lipca. W uroczystości wzięli udział bliscy i przyjaciele młodej pary, ponadto Magda zaprosiła na wesele byłych uczestników programu - Dawida Nowetę i Macieja Kazka

Magda powiedziała sakramentalne "tak" w przepięknej koronkowej sukni boho. Romantyczny look dopełniało luźne upięcie włosów oraz wianek ze świeżych kwiatów.

dw
fot. Instastories:@dawid_noweta_

Relacje z plenerowego wesela można było obejrzeć na Instastories Magdy Bator. Zabawę relacjonowali także Maciej Kazek i "wielkopolski lew parkietu" Dawid Noweta, który - jak wiemy z programu - uwielbia bawić się na weselach. Troje byłych uczestników "Rolnika" naturalnie nie omieszkało zrobić sobie wspólnego zdjęcia. 

Magdzie i Kubie życzymy wszystkiego najlepszego!

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała nowo narodzonego synka. Opowiedziała też o trudnym porodzie [FOTO]

magda2
fot. Instastories:@magdalena_bator
magda bator1
fot. Instastories:@dawid_noweta_
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen