Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna wzięła lesbijski ślub. Pokazała zdjęcie z żoną [FOTO]

Maciej Friedrich
20.02.2020 20:45

Krystyna, jedna z uczestniczek 2. edycji "Rolnik szuka żony", szczęście odnalazła w ramionach kobiety. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami ze ślubu, który wzięła ze swoją ukochaną Agnieszką. 

Rolnik szuka żony: Krystyna wzięła lesbijski ślub. Pokazała zdjęcie z żoną [FOTO]
fot. Instagram:@kristina.v1

"Rolnik szuka żony" okazał się strzałem w dziesiątkę. Randkowy program o tytułowych rolnikach i ich sercowych perypetiach zyskał ogromną popularność. Format zapewnia nie tylko rozrywkę, kilku parom rzeczywiście udało się znaleźć miłość. Niektórzy jednak ustatkowali się po zakończeniu przygody z "Rolnikiem". 

Tak było między innymi w przypadku znanej z 2. edycji programu Krystyny Kamińskiej. Uczestniczka gościła w gospodarstwie Roberta, jednak ostatecznie ich relacja nie przetrwała. Okazało się, że Krystyna po programie odnalazła szczęście w ramionach kobiety. Razem z ukochaną Agnieszką ogłosiły, że 20 lutego wezmą ślub

Rolnik szuka żony: Krystyna wzięła ślub z kobietą. Pokazała zdjęcia

Krystyna i Agnieszka stanęły na ślubnym kobiecy w Edynburgu, ponieważ w Polsce homoseksualne śluby nadal pozostają nielegalne. Świeżo upieczona młoda para postanowiła pochwalić się szczęściem na Instagramie. Na profilu Krystyny na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie wykonane po ceremonii. 

 Teraz już oficjalnie, Panie Kamińskie - napisała szczęśliwa Kamińska. 

Pod zdjęciem byłej uczestniczki "Rolnik szuka żony" pojawiły się komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. My oczywiście dołączamy się do życzeń. 

- Gratulacje dla was kochani ja z moją kochaną też planuje ślub.

Każdy ma prawo do szczęścia. Gratulacje! - czytamy. 

 

RadioZET.pl/MF