Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna pokazała zdjęcie z partnerką. Ich ślub już lada moment

Sylwia Wamej
20.02.2020 16:47

Krystyna Kamińska z 2. edycji "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu z kobietą. Gwiazda programu TVP opublikowała przedślubną fotografię ze swoją ukochaną Agnieszką.

Krystyna z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/ Krystsina Kamińska

Rolnik szuka żony: Krystyna pokazała zdjęcie z ukochaną Agnieszką. Ich ślub lada moment

Krystyna Kamińska z 2. edycji "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu z ukochaną Agnieszką. Uroczystość odbędzie się w Edynburgu. Gwiazda "Rolnik szuka żony" opublikowała przedślubne zdjęcie z ukochaną partnerką oraz przyjaciółmi. Pozostali uczestnicy "Rolnika" życzą oczywiście Krystynie dużo szczęścia, choć jak podkreśla Adam Kraśko z 1. edycji, na Krystynę i jej partnerką może spaść fala hejtu.

"To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami. 

 Ja sam im tego ślubu nie bronię. Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję. Staram się być człowiekiem tolerancyjnym, chociaż dla mnie wartości rodzinne są wartościami nadrzędnymi i wolę taką rodzinę tzw. starego modelu, czyli mężczyzna, kobieta i dzieci". - podkreśla rolnik w rozmowie z "Faktem".

Rolnik szuka żony: Krystyna w programie walczyła o serce Roberta

Krystyna Kamińska w programie "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Roberta. Ostatecznie rolnik wybrał inną kandydatkę - Agnieszkę. Po programie Krystyna związała się z kobietą.

 

RadioZEt.pl/SW