Zamknij

Rolnik szuka żony:Kamila znów w ogniu krytyki internautów. Co się stało?

02.12.2021 21:28

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje. Jedną z uczestniczek jest Kamila, która od początku zbierała mnóstwo krytyki od internautów. Tym razem jeden z internautów zarzucił jej, że wzięła udział w programie tylko dlatego, że szukała popularności. Rolniczka odpowiedziała.

Kamila z "rolnik szuka żony"
fot. Materiały prasowe

W ósmej edycji "Rolnika" aż kipi od emocji. W tej transzy stworzyło się co prawda kilka par, jednak niektóre z nich nie zdecydowały się kontynuować znajomości po programie. Mowa o Kamili i Adamie. Choć w ciepłych słowach się o osobie wypowiadali i wydawać by się mogło, że ta relacja rozwija się, Kamila otwarcie zdradziła, że nie poczuła żadnych iskierek.

Zobacz też:Rolnik szuka żony: Elżbieta nie przyszła na ślub Krzysztofa i Bogusi. Wydało się, co robiła. Jak się tłumaczy? 

Rolnik szuka żony: Kamila znów w ogniu krytyki internautów. Co się stało?

Na Instagramie zamieściła wpis, w którym podkreśliła, że nie żałuje podjętej w programie decyzji. Nie wszystkim jednak spodobały się jej słowa. Pod postem jeden z fanów opublikował złośliwy komentarz pod adresem rolniczki.

"Od samego początku było to wszystko ustawione, marketing polegający na promocji firmy i w tym przypadku był to majstersztyk. Przyszłaś po rozgłos i rozpoznawalność, nie po miłość. Słabe na maksa to było" - napisał jeden z followersów.

Kamila szybko odpowiedziała złośliwemu fanowi.

"Haha, moje gospodarstwo nie potrzebuje promocji. Nie masz pojęcia chyba, jak to funkcjonuje. Obserwując mój profil, przyczyniasz się do rozgłosu, więc może warto zrobić unfollow? - napisała Kamila. Słusznie napisała?