Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila nie jest już singielką? Zaskakujący komentarz rolniczki

15.02.2022 13:20

Kamila Boś z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" w programie co prawda nie znalazła miłości, jednak nie może narzekać na brak zainteresowania. Czyżby znalazła wreszcie miłość? Jej komentarz w mediach społecznościowych sugeruje, że rolniczka nie jest już singielką.

Kamil Boś
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Kamila Boś brała udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka dostała mnóstwo listów od wielbicieli, jednak nie znalazła miłości w programie. Mimo że próbowała budować relację z Adamem, ostatecznie nic z tego nie wyszło. Sama zainteresowana wyznała, że po programie z kimś się spotykała, jednak i ta znajomość nie przetrwała próby czasu.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Kamila pokazała brata. To aktor ze znanego serialu [FOTO]

Rolnik szuka żony: Kamila nie jest już singielką? Zaskakujący komentarz rolniczki

"Przez miesiąc się z kimś spotykałam. To była bardzo krótka znajomość. Znaliśmy się już wcześniej. Po nagraniach byłam troszeczkę przybita, że się nie udało. Czułam presję, bo mi zarzucano, że ona na pewno nie wybierze, bo idzie dla sławy. Czułam, że zawiodłam siebie i innych, bo mi się nie udało. To było przytłaczające. Tym bardziej że w dwóch kandydatach pokładałam nadzieję" - mówiła Kamila Boś w rozmowie z Pomponikiem.

Ostatnio na Instagramie Kamila złożyła życzenia swoim fanom z okazji Walentynek. Życzyła swoim obserwatorom, by kochać i być kochanym. Jeden z internautów zadał Kamili pytanie:

"Singielka obchodząca walentynki?" - spytał. Kamila szybko odpowiedziała: "Widocznie mało wiesz" - skomentowała. Być może Kamila znalazła już drugą połówkę, jednak na razie nie chce zdradzać, kim jest jej wybranek.

loader