Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Ilona odniosła się do rozstania z Adrianem. Fani wsparli uczestniczkę "Rolnika"

2 min. czytania
21.04.2021 16:46
Zareaguj Reakcja

Ilona i Adrian z 6. edycji "Rolnik szuka żony" rozstali się. Adrian Berkowicz poinformował o zakończeniu związku za pośrednictwem Instagrama. Teraz glos zabrała również była już dziewczyna rolnika. Poinformowała fanów o bardzo istotnej zmianie.

Adrian i Ilona
fot. Screen YouTube

Ilona i Adrian z 6. edycji "Rolnik szuka żony" uchodzili za zgraną parę. Niestety, jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że do ich związku wdarł się kryzys. Jak się okazało, parze nie udało się go przetrwać. Adrian za pośrednictwem Instagrama napisał, że jego związek z Iloną dobiegł końca. Podziękował też jej za wszystkie piękne chwile.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się: "To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie" [FOTO]

 Rolnik szuka żony: Ilona odniosła się do rozstania z Adrianem. Fani wsparli uczestniczkę "Rolnika"

"To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie... - napisał na Instagramie. - Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem was poinformować, że nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia. Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki niej, za czas, który mi poświęciła, za pasję do koni, która dzięki niej u mnie się rozwinęła, za wszystko, czego mogłem się od niej nauczyć" - podsumował Adrian.

Ilona w nieco inny sposób postanowiła odnieść się do związku z Adrianem. Uczestniczka "Rolnika" poinformowała z kolei o innej, ale bardzo ważnej dla niej zmianie.

"Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od 21 kwietnia przenoszę moją stajnię do Wałbrzycha. Przepraszam moich wszystkich klientów za tą nagłą zmianę, dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wśród koni i proszę o wyrozumiałość w tych ciężkich dla mnie czasach" - napisała Ilona Kurzeja na Instagramie.

Uczestniczka "Rolnika" w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy zostawili w komentarzach mnóstwo ciepłych słów. "Jeszcze będzie przepięknie. Wszystkiego dobrego", "powodzenia na nowym", "szkoda, że tak to się kończy", "szczęścia, będzie pięknie" - przekonywali internauci.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET