Zamknij

Rolnik szuka żony: Elżbieta nie przyszła na ślub Krzysztofa i Bogusi. Wydało się, co robiła. Jak się tłumaczy?

30.11.2021 17:41

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8" nie pojawiła się na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Jak zdradza jeden z jej postów, w tym czasie przebywała na spotkaniu z koleżankami. W komentarzach pojawiły się uszczypliwe uwagi. Elżbieta zareagowała. 

Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Finał programu "Rolnik szuka żony 8" już w niedzielę 5 grudnia na antenie TVP1. Widzowie ponownie zobaczą wszystkich bohaterów ósmego sezonu, którzy pojawią się w towarzystwie swoich wybranek i wybranków, żeby porozmawiać z Martą Manowską o tym, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu zdjęć. Przypomnijmy, że na planie show powstały trzy pary: Kamil i Joasia, Elżbieta i Marek oraz Krzysztof i Bogusia. Ci ostatni zaręczyli się jeszcze w czasie kręcenia show, a w sobotę 27 listopada odbył się ich ślub, na którym bawili się Marta Manowska i inni uczestnicy "Rolnika".

Rolnik szuka żony 8: Elżbieta wyjaśnia, dlaczego nie poszła na wesele Krzysztofa i Bogusi

Niestety na uroczystości zabrakło Elżbiety. 56-letnia właścicielka plantacji truskawek mimo zaproszenia nie wybrała się wesele Krzysztofa i Bogusi. Za to na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, zdradzające, że tego wieczoru bawiła się w gronie swoich koleżanek.

Super zabawa w babskim gronie - napisała Elżbieta.

Zaintrygowani internauci nie omieszkali zagadnąć uczestniczkę o nieobecność na weselu Krzysztofa i Bogusi. Część uszczypliwie sugerowała, że Elżbieta wymigała się celowo, ponieważ związek z Markiem nie wyszedł, a sama iść nie chciała. Elżbieta zareagowała na złośliwości i wyjaśniła, dlaczego wybrała wieczór ze znajomymi niż huczne wesele. 

Kochana, a Ty nie na weselu?

Miałam być, ale jakoś tak wyszło - odparła Elżbieta. 

Ja też sama bym nie szła na wesele - napisała jedna z obserwatorek, pewna, że chodzi o Marka. 

Elżbieta wyjaśniła jednak, że powodem nieobecności nie był brak partnera, lecz sprawa natury osobistej. 

Ja mam żałobę. Co innego spotkanie, a co innego zabawa na weselu - podkreśliła gwiazda "Rolnika". 

Fani próbowali dociekać szczegółów relacji Elżbiety i Marka. Pojawiło się nawet wścibskie pytanie, czy para jest już po ślubie. Elżbieta poleciła jednak oglądać odcinek finałowy, w którym ma się wszystko wyjaśnić.

Czekacie na finał? 

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen