Obserwuj w Google News

Rolnik szuka zony: Agnieszka i Robert świętują pierwsze urodziny syna. Rodzinne ujęcie [FOTO]

2 min. czytania
12.07.2022 16:34
Zareaguj Reakcja

Agnieszka i Robert Fillochowscy poznali się w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Para od siedmiu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Zakochani doczekali się dwójki pociech: uroczych synków. Niedawno jeden z nich, Adaś obchodził pierwsze urodziny. W mediach społecznościowych nie zabrakło rodzinnych ujęć.

Agnieszka i Robert
fot. Instagram.com/ Agnieszka Filochowska

Agnieszka i Robert Fillochowscy poznali się na planie 2. edycji show TVP - " Rolnik szuka żony". Ich znajomość w programie zakończyła się happy endem i od siedmiu lat tworzą zgrane i udane małżeństwo. Para doczekała się też dwójki pociech, uroczych synków. W 201`7 roku przywitali na świecie Tomka, natomiast w 2021 roku pojawił się Adaś.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Magda Bator wzięła ślub. W pięknej sukni szalała na weselu z gwiazdami 7. edycji [FOTO]

Rolnik szuka zony: Agnieszka i Robert świętują pierwsze urodziny syna. Rodzinne ujęcie [FOTO]

Choć po programie małżeństwo nie rzuciło się w wir show-biznesu, jak niektórzy uczestnicy "Rolnika",  Agnieszka pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, publikując rodzinne zdjęcia na Instagramie. Niedawno Agnieszka i Robert świętowali urodziny młodszej pociechy - rocznego synka Adasia. Z tej okazji na InstaStories Agnieszki pojawiło się rodzinne ujęcie z przyjęcia urodzinowego. Na ciepłym kadrze nie zabrakło oczywiście tortu ze świeczką oraz balonów.

Zresztą na Instagramie Agnieszki da się zauważyć, że gwiazda "Rolnika" każdą wolną chwilę poświęca swoim synkom. Na jej profilu nie brakuje fotografii z ukochanym mężem oraz chłopcami. Widać, że starszy synek pary chętnie pomaga rodzicom na gospodarstwie.

Agnieszka i Robert to pierwsza para, która powstała w programie "Rolnik szuka żony". Robert po pierwszych randkach zafascynował się dwiema kobietami: Krystyną oraz Agnieszką. Wybrał Agnieszkę. Warto jednak dodać, ze druga adoratorka Roberta - Krystyna, również ułożyła sobie życie po programie, tworząc szczęśliwy związek z kobietą.

Agnieszka Filochowska
fot. Instagram.com/Aga Filochowska
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska