Zamknij

Rolnik szuka żony 9: odcinek zerowy przełożony. Kiedy premiera i co z "Sanatorium miłości" w Wielkanoc?

Judyta Wanicka
14.04.2022 12:50

"Rolnik szuka żony 9" odcinek pilotowy z wizytówkami odbędzie się w Wielkanoc. Telewizja Polska zmieniła dzień emisji odcinka zerowego. Wiadomo już, kiedy odbędzie się premiera 9. sezonu "Rolnik szuka żony" i o której godzinie oglądać "Sanatorium miłości 4" w święta. 

Marta Manowska
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Odcinek zerowy programu "Rolnik szuka żony 9" już tradycyjnie pojawił się wiosną w TVP. Marta Manowska przedstawi w nim kandydatki i kandydatów do nowej edycji. W programie pojawią się ich wizytówki, a o tym, które z zaprezentowanych w pilocie osób znajdą się w programie, zadecyduje liczba otrzymanych listów. Do udziału zostanie zaproszonych pięcioro farmerów z największą liczbą ofert. 

Rolnik szuka żony 9 - odcinek zerowy w Wielkanoc. O której godzinie?

Do tej pory fani "Rolnika" oglądali zerowe odcinki w okolicach świąt wielkanocnych. W tym roku nie będzie inaczej, lecz w ostatniej chwili nastąpiły zmiany w ramówce. Początkowo emisję pilota zaplanowano na lany poniedziałek, lecz na oficjalnym profilu programu poinformowano, że odcinek zerowy programu "Rolnik szuka żony 9" zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną, 17 kwietnia, o godzinie 17:25 na antenie TVP1

Zmiany w świątecznej ramówce TVP dotyczą także "Sanatorium miłości 4". Fani randkowego show dla seniorów nie obejrzą nowego odcinka o stałej porze w niedzielę, lecz dzień później. Jak podaje TVP, "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowane 18 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, o godzinie 21:15.

loader
Sanatorium miłości 4
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe TVP