Zamknij

"Rolnik szuka żony 9" - odcinek "zero" z wizytówkami. Wiemy, kiedy emisja w TVP

Judyta Wanicka
07.04.2022 19:48

"Rolnik szuka żony 9" już w Wielkanoc 2022 w TVP. Wiemy, kiedy i o której odcinek "zero" z wizytówkami kandydatów do nowej edycji. Data premiery pilota "Rolnik szuka żony" już znana!

Rolnik szuka żony 9
fot. Pawel Wodzynski/East News

"Rolnik szuka żony 9" już wiosną na antenie TVP. Randkowy show, w którym rolnicy i rolniczki mają szansę poznać miłość życia, jak zwykle poprowadzi Marta Manowska. Widzowie znowu będą mieli okazję śledzić perypetie uczestników i zabiegających o ich względy kandydatów i kandydatek. 

Rolnik szuka żony 9 - odcinek "zero" z wizytówkami. Kiedy emisja w TVP? 

Już tradycyjnie program poprzedzi odcinek pilotażowy "Rolnik szuka żony 9", w którym widzowie poznają wizytówki kandydatów do programu. Przypomnijmy, że o tym, kto z zaprezentowanych w pilocie farmerów znajdzie się w programie, zadecyduje liczba otrzymanych listów. Do udziału zostanie zaproszonych pięć osób z największą liczbą ofert. 

Do tej pory fani "Rolnika" oglądali zerowe odcinki w okolicach świąt wielkanocnych. W tym roku nie będzie inaczej. Odcinek pilotażowy programu "Rolnik szuka żony 9" zostanie wyemitowany w Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia, o godzinie 21:15 na antenie Jedynki.

Zapewne wkrótce pojawi się zwiastun odcinka zerowego, w którym będzie można podejrzeć kandydatów do programu. Być może komuś z nich uda się znaleźć miłość tak jak Pawłowi Bodziannemu i Marcie Paszkin, którzy wzięli ślub i spodziewają się dziecka, czy Bogusi i Krzysztofowi oraz Asi i Kamilowi z 8. edycji. O tym jednak przekonanym się dopiero jesienią, kiedy ruszą odcinki nowego "Rolnika". 

Rolnik szuka żony: Jak wyglądają castingi? Adam zdradził kulisy programu

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen