Zamknij

Zaskoczenie po finale "Rolnika". Teresa związała się z kandydatem Kamili? "Już się nie kryją"

07.12.2021 11:52

Teresa i Adam z "Rolnik szuka żony 8" zostali parą? Kandydatka Stanisława miała związać się z odrzuconym wybrankiem Kamili. Razem pojawili się na zlocie uczestników programu, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów. 

Teresa z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

W programie "Rolnik szuka żony 8" miłość znalazło dwóch uczestników. Krzysztof jeszcze w trakcie zdjęć oświadczył się Bogusi, a 27 listopada obył się ich ślub. Kolejne zaręczyny miały miejsce w finale. Kamil poprosił o rękę Joasię, wręczając jej pierścionek na oczach tysięcy widzów. Był to najbardziej wzruszający moment finałowego odcinka, który nieco rozpogodził atmosferę po nerwowym spotkaniu Elżbiety i Marka. Para rozstała się z hukiem, a rolniczka dzisiaj nie szczędzi oskarżeń i przykrych słów pod adresem byłego wybranka. 

Mimo wszystko miło przebiegała także rozmowa Kamili z Adamem, Tomkiem i Jankiem. Producentka pieczarek ostatecznie odrzuciła Adama, z którym początkowo wiązała największe nadzieje. Oboje w finale wyjaśnili sobie parę kwestii, ale nie mieli do siebie żalu. Podobnie zachowały się kandydatki Stanisława. Dziewczyny zostały odesłane do domu po pamiętnym grillu, gdy Staszek uraczył je niewybrednym żartem o kiełbasie na drogę, sygnalizując tym samym, że nie jest zainteresowany żadną z nich. Teresa, Ola i Roksana puściły to jednak w niepamięć, a jedna z nich szczególnie nie miała powodów do smutku, że nie Stanisław jej nie wybrał. 

Rolnik szuka żony 8: Teresa i Adam zostali parą?

Okazuje się, że za sprawą programu "Rolnik szuka żony" powstała jeszcze jedna para. Jak donosi Pomponik, szczęście uśmiechnęło się do kandydatki Stanisława, Teresy, i odrzuconego przez Kamilę Adama. Oboje mają się już nie kryć z faktem, że są razem. Ostatnio pojawili się na zlocie uczestników programu oficjalnie jako para.

Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Kilka dni temu pojawili się na zlocie uczestników rolnika oficjalnie jako para. Trzymali się za ręce, całowali i obejmowali! Wszyscy byli tym zachwyceni, tylko Kamila nie spodziewała się takiego obrotu sprawy - czytamy na Pomponiku.

Na profilu Agaty Rusak z 5. edycji "Rolnika" pojawiły się zdjęcia ze spotkania bohaterów randkowego show. Pojawili się na nim m.in. Elżbieta z Ryszardem i Stanisławem, Kamil z Joasią, a także dobrze znani z poprzednich sezonów Marek Walczak i Dawid Noweta. W tłumie można był zauważyć także Teresę i Adama, którzy tamtego wieczora cały czas trzymali się blisko siebie. Miejmy nadzieję, że byli bohaterowie show wkrótce sami ogłoszą swój związek światu.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? 

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP