Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Marek występował z żoną w "Kuchennych rewolucjach"? "Chyba lubi być w TV"

05.10.2021 13:10

Marek, jeden z faworytów programu "Rolnik szuka żony 8", nie jest telewizyjnym debiutantem. Sympatyczny 65-letni mężczyzna pojawił się wcześniej w TVN jako bohater "Kuchennych rewolucji", gdzie wystąpił razem z żoną. 

"Rolnik szuka żony 8"
fot. screen: Instagra / @rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony" okazał się wielkim hitem i jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. Randkowe reality show, którego bohaterami są rolnicy i rolniczki poszukujący życiowych partnerów oraz kandydaci na ich partnerów, cieszy się ogromną popularnością. Każdy kolejny sezon budzi niemałe emocje, a widzowie z zaangażowaniem śledzą sercowe perypetie uczestników. Obecnie możemy oglądać już 8. edycję programu, prowadzonego przez Martę Manowską. Po raz kolejny wielbiciele "Rolnika" sympatyzują z ich zdaniem najciekawszymi bohaterami.

Bez wątpienia jednym z faworytów widzów jest 65-letni Marek, jeden z kandydatów, którzy będą walczyć o serce Elżbiety. Mężczyzna ma spore szanse, bowiem już teraz został przez rolniczkę określony mianem "ciacha".

- Ma 65 lat i od 14 miesięcy jest wdowcem, ma dorosłe i niezależne życiowo dzieci oraz sześcioro wnucząt. Życie boleśnie go doświadczyło, a strata żony była dla niego ogromną tragedią. Wie, jak wygląda prawdziwa miłość, potrafi dbać o człowieka, na którym mu zależy i że uczucie można pokazać na milion sposobów. Interesuje się mechaniką, budownictwem, lubi eksperymentować w kuchni, ale też zatopić się w lekturze czy wyjść na długi spacer. Stara się doceniać to, co przynosi życie, i wie, że ma w sobie jeszcze ogromne pokłady uczucia, którym chciałby kogoś obdarować - czytamy w opisie Marka na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony".

Okazuje się jednak, że kandydat Elżbiety nie po raz pierwszy pojawia się przed kamerami. Bystrzy widzowie dostrzegli, że przed laty był jednym z bohaterów "Kuchennych rewolucji".

Rolnik szuka żony 8: Marek występował z żoną w "Kuchennych rewolucjach"

Na oficjalnym profilu "Kuchennych rewolucji" na Instagramie pojawiły się komentarze wielbicieli programu, którzy rozpoznali Marka z hitu TVN.

- Czy ten pan Marek jako partner właścicielki restauracji nie brał udziału w "Kuchennych rewolucjach"? Może się mylę? Albo tak podobny?

- Ten pan z bródką chyba lubi być w TV. Występował w "Kuchennych rewolucjach" z Wrzeszcza - czytamy w komentarzach.

Internauci ustalili, że mężczyzna występował w 10. sezonie show, kiedy jeszcze żyła jego ukochana żona.

- Jola i Marek mieli już spory bagaż doświadczeń, kiedy się poznali i zakochali, ale postanowili rozpocząć nowe, wspólne życie. Marek porzucił branżę budowlaną, a Jola sklep, który prowadziła - czytamy w zapowiedzi odcinka.

Myślicie, że medialne doświadczenie pomoże uczestnikowi "Rolnik szuka żony 8"?

loader