Zamknij

Rolnik szuka żony: Krzysztof i Elżbieta znajdą miłość w programie? Zaskakujące doniesienia widzów

06.10.2021 12:46

W programie "Rolnik szuka żony 8" pięcioro uczestników szuka kogoś do związku. Widzowie donoszą, że dwojgu z nich uda się znaleźć odpowiednich kandydatów. W social mediach huczy, że szczęśliwie ułoży się nie tylko w życiu Krzysztofa, ale także Elżbieta zdoła poznać w show interesującego mężczyznę. 

Krzysztof i Elżbieta z Rolnik szuka żony 8
fot. materiały prasowe TVP

Program "Rolnik szuka żony" daje szansę samotnym rolnikom i rolniczkom na znalezienie kogoś do związku. Do tej pory randkowy show TVP pomógł odnaleźć miłość kilkorgu uczestnikom, którzy stworzyli szczęśliwe związki i założyli rodziny. "Rolnik szuka żony" połączył już m.in. Annę i Grzegorza Badowskich, Małgosię i Pawła Borysewiczów, Agnieszkę i Roberta Filochowskich oraz Kasię i Piotra Kościeszów. Każda z par doczekała się już dzieci. Niedawno zaręczyny ogłosili Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji programu, a Magdzie Bator i poznanemu dzięki listom Kubie kilka miesięcy temu urodził się synek.

Rolnik szuka żony 8: Elżbieta i Krzysztof znajdą kogoś w programie?

Czy szczęście dopisze także komuś w 8. sezonie "Rolnik szuka żony"? O tym przekonamy się już niedługo. Na razie w programie rolnicy i rolniczki są na etapie poznawania kandydatów. W ubiegłą niedzielę musieli wybrać osoby, które przyjadą do nich do domu i będą starały się o ich względu.

Najwięcej kontrowersji wzbudził wątek Krzysztofa. 55-letni gospodarz zaprosił jako trzecią kandydatkę Swietłanę z Białorusi, która nie pojawiła się na planie programu. Widzowie uważają, że rolnik postąpił niesprawiedliwie względem pań, które wywiązały się z warunków uczestnictwa. Ponadto o względy Krzysztofa będą zabiegały Katarzyna i Bogusława. 

Faworytką jest Kasia, na drugim miejscu jest Swietłana, a na trzecim Bogusia - uszeregował kandydatki Krzysztof.

Wystarczy jednak zagłębić się w komentarze internautów, by dowiedzieć się, że to ta ostatnia finalnie zdoła podbić serce rolnika. Widzowie donoszą, że Krzysztof i Bogusia zbliżą się do siebie po programie.

Zostali parą z Bogusią. Od dawna u niego mieszka - potwierdzają internauci znający gospodarza. 

Zresztą wybór bardzo wszystkich cieszy, ponieważ Bogusia już teraz zbiera najlepsze opinie widzów. Ci, którzy mieli okazję ją poznać, piszą, że 52-latka jest ciepłą i wrażliwą osobą, a do tego bardzo pracowitą i jak mało kto daje sobie radę na gospodarstwie.

Internauci mają także dobre wieści dla kibicujących Elżbiecie. Donoszą, że uczestniczka nawiąże bliższą relację z Markiem.

Wybrała Marka, tydzień temu byli razem w Częstochowie na obiedzie - informują na Instagramie komentujący.

Marek już teraz uchodzi za faworyta widzów i widać, że Elżbiecie również wpadł w oko. Jak udało się ustalić, mężczyzna brał wcześniej udział w "Kuchennych rewolucjach", towarzyszyła mu wówczas żona. Do "Rolnika" zgłosił się już jako wdowiec. 

Teraz pozostaje czekać na finał i potwierdzenie tych wieści od samych uczestników. Spodziewacie się takiego obrotu spraw?

Rolnik szuka żony: Stanisław znalazł miłość? Uczestnik pokazał urocze zdjęcie z wakacji

loader