Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila przeżyje szok, jak to zobaczy. Chodzi o zdjęcie jej faworyta [FOTO]

08.10.2021 11:22

Kamila z "Rolnik szuka żony 8" zaprosiła do siebie wybranych kandydatów. Jednym z nich jest przystojny Tomasz, który od początku wyraźnie jej się podoba. Okazuje się, że mężczyznę można dość łatwo znaleźć w mediach społecznościowych. Szczególnie zdumiewa jedno zdjęcie.

Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony 8" powoli się rozkręca. W niedzielę zostanie wyemitowany 4. odcinek randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską. W programie bierze udział pięcioro uczestników w różnym wieku: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Wszyscy mają już za sobą pierwsze spotkania z kandydatami i kandydatkami, a także wybrali już po trzy osoby, które przyjadą do nich na gospodarstwa. W najbliższym odcinku uczestnicy powitają gości i przedstawią ich swoim rodzinom.

Równolegle do emitowanych odcinków widzowie starają się śledzić uczestników w mediach społecznościowych. Wielu z nich prowadzi tam własne profile. Ostatnio dzięki sieciowemu śledztwu wyszło na jaw, że Stanisław wypoczywał na egzotycznych wakacjach z partnerką. Ciekawe informacje udało się wyłuskać także na temat Elżbiety oraz jej kandydata Marka, który wcześniej brał udział w "Kuchennych rewolucjach. Podobnie nie milkną doniesienia o 55-letnim Krzysztofie, który ostatnio podpadł widzom za wybranie Swietłany

Rolnik szuka żony 8: kandydat Kamili ma brata bliźniaka

Kamila uchodzi za najatrakcyjniejszą uczestniczę 8. edycji "Rolnik szuka żony". Producentka pieczarek z Mazowsza otrzymała blisko 500 listów i to nie tylko od mężczyzn. W ostatnim odcinku udało jej się wybrać trzech panów, którzy będą mieli szansę zawalczyć o jej serce. Zgodnie z przewidywaniami pojawił się wśród nich przystojny Tomasz, który od początku podoba się uczestniczce. 

Mieszkający w Pułtusku kandydat lubi sport i pasjonuje się fotografią. Zawodowo zajmuje się organizacją wydarzeń sportowych i rekreacyjnych w swojej gminie. Do programu zgłosił się za namową znajomego. 

W życiu ceni sobie spokój, zaufanie, szczerość oraz szacunek. Przyznaje, że jest wrażliwy i zawsze stara się postępować w zgodzie ze swoim sumieniem. Ma świadomość, że nie jest idealny i ma wady jak każdy, ale jest dumny z tego, że wszystko, co ma, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Marzy o wielkiej miłości - czytamy o nim w wizytówce.

Co ciekawe, Tomasz ma brata bliźniaka. Jak zdradza jedno ze zdjęć znalezionych w sieci, panowie są podobni do siebie jak dwie krople wody. Kamila mogłaby doznać szoku, gdyby zobaczyła ich razem i kto wie, czy w ogóle połapałaby się, który z nich jest Tomkiem!

Bracia pozowali raz w takich samych stylizacjach. Zgadnijcie, który z nich jest faworytem Kamili?

Sanatorium Miłości: Edek ostro o koleżankach z programu. Ostrzega przed nimi uczestniczki 4. edycji

loader