Zamknij

Rolnik szuka żony 8: Kamil oświadczył się Asi na wizji. "Nie przeczuwałam" [WIDEO]

06.12.2021 13:29

"Rolnik szuka żony 8" obfitował w kontrowersje i momenty pełne emocji. W finałowym odcinku programu Kamil postanowił poprosić Asię o rękę. Wybranka rolnika nie kryła zaskoczenia.

Rolnik szuka żony
fot. screen: Instagram / rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony" po pierwszych zapowiedziach przez wiele osób uważany był za kiepski pomysł. Randkowe show, którego bohaterami są rolnicy i osoby, które chciałyby nawiązać z nimi relację, budziło obawy. Tymczasem format stał się jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w krajowej telewizji i niekwestionowanym hitem ramówki TVP. Okazało się, że widzowie pokochali "Rolnika" i zainteresowaniem śledzą losy rolników i rolniczek poszukujących miłości. Nic w tym dziwnego, w programie nie brakuje wzruszeń i kontrowersji, a fani kibicują swoim faworytom, często nie mając litości dla bohaterów, którzy nie przypadli im do gustu.

Za nami finałowy odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony", która była jedną z najbardziej emocjonujących w historii serii. Nie zawsze były to emocje pozytywne, osoby takie jak Kamila, Elżbieta czy Stanisław musieli mierzyć się z krytyką, sami także odpowiadali produkcji mocno, Stanisław wręcz zarzucił manipulację montażem. Nie zabrakło jednak bohaterów, którzy przed kamerami odnaleźli prawdziwe uczucie. Gospodyni show Marta Manowska pokazała w sieci zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi. Okazało się, że to nie jedyna para, która postanowiła zalegalizować swój związek.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen

Rolnik szuka żony: Kamil i Asia zaręczyli się przed kamerami. Oświadczyny w programie

Kamil i Asia uważani byli za najlepiej dobraną parę 8. edycji "Rolnik szuka żony", a wiele osób uważało mężczyznę za najsympatyczniejszego rolnika, jaki szukał miłości w tym sezonie. Udało mu się, z kandydatką układa im się świetnie, jeszcze przed finałem rozmawiali o wspólnym zamieszkaniu i układaniu sobie życia.

- Nie żałuję, że musiałam rzucić pracę i przenieść się do Kamila. Ktoś o mnie dba. Jak obiecałam, wożę mu na pole obiadki - opowiadała Asia.

- Może życie w ciągu sześciu miesięcy zmieniło się o 180 stopni. Mieszkamy razem, uczymy się żyć razem. Jest dobrze. Celem było znalezienie miłości i to się udało - ocenił rolnik.

Najwyraźniej zakochanym układa się świetnie, ponieważ Kamil postanowił pójść o krok dalej. Przed kamerami zaskoczył wybrankę, niespodziewanie klęknął i poprosił ją o rękę. Już chwilę potem mógł cieszyć się pozytywnej odpowiedzi Asi.

- Nie przeczuwałam. Jestem szczęśliwa - wyznała wzruszona narzeczona.

Serdecznie gratulujemy. Być może już niedługo Marta Manowska będzie mogła tańczyć na kolejnym weselu bohaterów "Rolnik szuka żony".

loader