Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamil i Asia biorą ślub. Zdradzili, kiedy uroczystość

14.12.2021 16:11

Kamil i Asia z "Rolnik szuka żony 8" to kolejna para z ostatniej edycji, która zamierza wziąć ślub. Kamil oświadczył się wybrance w finale, a teraz oboje szykują się do ślubu. Kiedy Kamil i Joasia zamierzają wyprawić wesele? 

Kamil i Asia z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Program "Rolnik szuka żony 8" dał początek paru związkom. 27 listopada odbył się ich ślub Krzysztofa i Bogusi, którzy zaręczyli się jeszcze w czasie trwania zdjęć. Kamil również poznał w randkowym show miłość życia. 23-letni gospodarz dość szybko zdecydował, że chce związać się z Joasią, która podobnie jak on pragnęła już założyć rodzinę, i po paru wspólnie spędzonych miesiącach postanowił się oświadczyć. W finale "Rolnika" Kamil podarował Asi pierścionek zaręczynowy, a ona - choć nie kryła zaskoczenia - z radością przyjęła propozycję małżeństwa.

Co ciekawe, dzięki programowi powstała jeszcze jedna para, lecz o tym widzowie dowiedzieli się już po zakończeniu emisji. Okazało się, że odrzucony przez Kamilę Adam jest razem z Teresą, byłą kandydatką Stanisława. Oboje nie kryją się już ze swoim uczuciem, a widzowie oraz sama Kamila trzymają kciuki, żeby im się udało. 

Rolnik szuka żony 8: Kamil i Joasia biorą ślub. Kiedy wesele? 

Po spektakularnych oświadczynach w finale programu "Rolnik szuka żony" Kamil i Asia zaczęli myśleć o przygotowaniach do ślubu. Para, która niedawno gościła na weselu Krzysztofa i Bogusi, została zapytana przez internautów, kiedy zamierza się pobrać. Okazuje się, że ceremonia nie odbędzie się tak prędko jak zaręczyny. 

Za dwa lata. Dokładnej daty nie mamy, ale jeśli chodzi o miesiące to czerwiec lub sierpień - zdradziła Asia w Q&A. 

Zapewne o przygotowaniach jeszcze niejedno usłyszymy, a gdy nadejdzie ten wielki dzień możemy się spodziewać, że Marta Manowska opublikuje zdjęcia z wesela Kamila i Asi na swoim profilu, jak to zrobiła niedawno po ślubie Krzysztof i Bogusi. Przypomnijmy, że prowadzącą "Rolnika" czeka jeszcze wesele u Pawła i Marty z 7. edycji, którzy we wrześniu ogłosili zaręczyny oraz uroczystość u Seweryna z 6. sezonu, który przygotowuje się do ślubu z ukochaną Magdaleną

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP