Zamknij

Roksana Węgiel zachwyca na Instagramie. Na zdjęcie zareagował sam prezydent Andrzej Duda [FOTO]

28.07.2021 15:58

Roksana Węgiel opublikowała ostatnio kilka zdjęć w interesującej, różowej stylizacji. Odważny wygląd 16-letniej gwiazdy został doceniony przez jej fanów w komentarzach. Okazuje się, że na wpis piosenkarki zareagował także prezydent Andrzej Duda.

Roksana Węgiel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roksana Węgiel w ostatnich miesiącach coraz bardziej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Nastoletnia piosenkarka zdecydowała się przefarbować włosy i wybiera na co dzień coraz bardziej kolorowe, ekstrawaganckie stylizacje. Ostatnio Roxie pokazała się na Instagramie w kompletnie nowym wydaniu. Zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz Eurowizji Junior mogła liczyć na pozytywne komentarze, pochwały i komplementy ze strony fanów. Okazuje się, że nie tylko oni zareagowali na zdjęcie Węgiel.

Roksana Węgiel w ciekawej stylizacji na Instagramie. Prezydent Andrzej Duda zostawił "serduszko"

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie wykonane na Zamku Książąt w Wałbrzychu, gdzie kręcone były odcinki programu "You Can Dance - Nowa Generacja", w którym Roxie jest jedną z prowadzących. Fani z zachwytem komplementowali urodę młodej gwiazdy.

- Ale wyrosłaś Roxie, nie poznałbym cię.

- Śliczna fryzura i mega stylizacja.

- Ideał!

- Jeju, nasza królowa. Roxie pięknie wyglądasz.

W grupie obserwatorów Roksany Węgiel jest także polski prezydent. Andrzej Duda na swoim prywatnym profilu na Instagramie śledzi 47 osób, w tym Golec uOrkiestry, Antoniego Królikowskiego, Igi Świątek czy Małgorzaty Kożuchowskiej. Ostatnie zdjęcie 16-letniej wokalistki zostało przez niego wyróżnione. Prezydent Andrzej Duda pozostawił przy nim "serduszko".

loader