Zamknij

Roksana Węgiel straci pracę w "You Can Dance"? Pojawiła się nowa kandydatka. "Dostanie nowe zadanie"

17.11.2021 09:42

Roksana Węgiel poza karierą muzyczną sprawdza się jako współprowadząca "You Can Dance. Nowa generacja". Pojawiły się jednak informacje o możliwości zaangażowania do programu Edyty Herbuś. Czy aktorka i tancerka zajmie miejsce Roxy? Wiele zależy od decyzji jednej z gwiazd.

Roksana Węgiel
fot. Pawel Wodzynski/East News

"You Can Dance. Nowa Generacja" to nowy program taneczny oparty na doskonale przyjętym "You Can Dance". Tym razem widzowie mają okazję podziwiać taneczne umiejętności o wiele młodszych uczestników, którzy mają szansę podbijać największe światowe sceny. Przedział wiekowy uczestników to 8-13 lat, a młodzi bohaterowie pokazują, że drzemie w nich ogromny potencjał, a umiejętnościami mogą wprawić w zakłopotanie o wiele bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki. Ich występy ocenia jury w składzie: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski i Agustin Egurrola, który przeniósł się do Telewizji Polskiej z TVN, czym wzbudził niemałe kontrowersje.

Z pewnością na popularność programu wpływ ma także dobór prowadzących. W tej roli możemy oglądać niekwestionowaną gwiazdę TVP Idę Nowakowską oraz zwyciężczynię Eurowizji Junior Roksanę Węgiel. Młoda wokalistka zdaje się doskonale odnajdywać w nowej roli, zyskała także sympatię fanów programu. Pojawiły się jednak plotki dotyczące nowej potencjalnej gwiazdy "You Can Dance", która mogłaby nawet zająć miejsce Roxy. Czy 16-latka musi bać się o pracę?

You Can Dance. Nowa Generacja: Edyta Herbuś zastąpi Roksanę Węgiel?

Gościem specjalnym "You Can Dance. Nowa Generacja" była Edyta Herbuś, aktorka i tancerka, która na swoim koncie ma wiele sukcesów. Dwukrotnie dotarła do półfinału "Tańca z gwiazdami", a w parze z Marcinem Mroczkiem zdobyła pierwsze miejsce w 2. Konkursie Tańca Eurowizji w Glasgow. Jak informuje "Super Express", w nowym show TVP zrobiła świetne wrażenie i mówi się o zatrudnieniu jej na stałe. Mogłaby zająć miejsce Roksany Węgiel?

- Herbuś totalnie zjadła Roxie za kulisami i świetnie sobie poradziła. Roxie ledwo co mówiła, nie wiedziała co powiedzieć. Była widocznie zakłopotana tym, jak świetnie radzi sobie Herbuś. Plus dzieciaki ucieszyły się na powrót Edyty. Od początku produkcja programu zachwalała Herbuś i była zdziwiona, jak szybko się wczuła w rolę prowadzącego za kulisami. Dlatego zaczęły padać słowa "A może by tak w drugim sezonie wziąć Edytę na stałe? Zobaczcie, jak dogaduje się z dzieciakami i jak radzi sobie bezstresowo przed kamerą - czytamy.

Miejmy nadzieję, że młoda wokalistka i jej bardziej doświadczona koleżanka będą usatysfakcjonowane swoim życiem zawodowym.