Zamknij

Roksana Węgiel nie do poznania? Fani pomylili ją z Arianą Grande. "Nie poznałem cię" [FOTO]

20.10.2021 21:26

Roksana Węgiel poza karierą muzyczną spełnia się jako osobowość telewizyjna. Na nowym zdjęciu zza kulis "You Can Dance" wokalistka jest niemal nie do poznania i zdaniem fanów przypomina Arianę Grande.

Roksana Węgiel
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Roksana Węgiel to polska piosenkarka, która w wieku zaledwie 16 lat osiągnęła sukces, o którym może pomarzyć wiele koleżanek z branży, często tych, które mogłyby być jej mamami. Mając zaledwie 13 lat, zwyciężyła w 1. edycji "The Voice Kids" i reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zachwyciła cały świat i nie dała szans konkurencji, zwyciężając w finale. To otworzyło jej drogę do wydania albumu, dużych tras koncertowych i ogromnej popularności zarówno wśród młodych, jak i dojrzałych słuchaczy. Regularnie pojawia się na największych krajowych scenach, na swoim koncie ma także występy poza granicami polski. Zdaniem wielu ma wszelkie zadatki na to, by być muzyczną wizytówką naszego kraju.

Popularna Roxy z powodzeniem rozwija swoją karierę muzyczną i wykorzystuje medialny rozgłos. 16-latka jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych, od pewnego momentu karierę piosenkarki łączy z pracą w Telewizji Polskiej. Na początku 2021 roku prowadziła magazyn "Ferie z TVP", pokazała także taneczny talent, zwyciężając w 3. edycji programu "Dance dance dance". Obecnie sama jest prowadzącą innego tanecznego show, dołączyła do obsady "You Can Dance. Nowa generacja", gdzie pracuje u boku między innymi Idy Nowakowskiej.

Roksana Węgiel wygląda jak Ariana Grande? Fani nie poznali wokalistki

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel dojrzała, wiele osób uważa wręcz, że w sieci publikuje zdjęcia, które nie przystoją nastolatce. Niedawno młoda gwiazda zmieniła kolor włosów i zachwyca wielbicieli jako blondynka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciem zza kulis "You Can Dance", na którym zdaniem części fanów była nie do poznania. Pojawiło się wiele głosów porównujących Roxy do światowej sławy piosenkarki Ariany Grande.

- O maj gasz, nie poznałem cię kochana wyglądasz tu totalnie jak Ari!

- Czy tylko mi ona na pierwszy rzut oka przypomina Arianę Grande?

- Ale jesteś na tym zdjęciu do Ariany podobna.

- Ariana Grande, czy to ty? - czytamy w komentarzach.

Roksana z pewnością nie poczuła się urażona porównaniem do tak pięknej i zdolnej artystki. Miejmy nadzieję, że w przyszłości powtórzy sukces amerykańskiej gwiazdy.

loader