Zamknij

Robert Stockinger znika z „Dzień dobry TVN”. Fani załamani

03.11.2022 19:18

Robert Stockinger podzielił się z fanami smutną informacją za pośrednictwem Instagrama. Jak się okazuje, przez jakiś czas nie zobaczymy prezentera w programie „Dzień dobry TVN”. Powodem mają być kłopoty ze zdrowiem.

Robert Stockinger
fot. Mateusz Grochocki/East News

Robert Stockinger, syn aktora Tomasza Stockingera, znanego m.in. z roli w serialu „Klan”, od kilku lat gości na antenie programu „Dzień dobry TVN”. Celebryta prywatnie jest mężem dziennikarki TTV, Patrycji Drozd, z którą doczekał się dwójki dzieci – córki Oliwii oraz syna Adama. Widzowie zapałali do niego ogromną sympatią ze względu na kunszt dziennikarski i niebanalne poczucie humoru.

Zobacz także: Rodzina Tomasza Stockingera się powiększy. Gwiazdor "Klanu" zdradził płeć dziecka

Robert Stockinger żegna się z programem „Dzień dobry TVN”. Wróci?

Wygląda na to, że nad głową celebryty pojawiły się ciemne chmury – jak poinformował na swoim instagramowym profilu, przez jakiś czas nie pojawi się w popularnej śniadaniówce. Przyczyną są problemy zdrowotne.

Panie i panowie, na razie znikam z "Dzień dobry TVN". Czujni widzowie słyszeli, że od kilku tygodni tracę głos. Biorę się z wrogiem, czyli polipem krtani, za łby. Zobaczymy, kto kogo

– przekazał przykre wieści za pośrednictwem InstaStory.

Fani bardzo zaniepokoili się stanem zdrowia dziennikarza i wyrazili głęboki smutek z powodu jego nieobecności w „Dzień dobry TVN”.

O nie! Strasznie przykra wiadomość, dużo zdrówka!
Będziemy tęsknić, Panie Robercie!

– nie kryli swojego rozczarowania internauci.

Robert Stockinger nie określił, jak długo nie pojawi się w na antenie TVN.

Życzymy szybkiego powrotu do formy!

loader