Zamknij

Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub. Pobrali się w tajemnicy przed mediami. "Intymna i wyjątkowa ceremonia"

09.08.2022 13:26

Według zagranicznych mediów Rita Ora i starszy od niej o 15 lat Taika Waititi są już małżeństwem. Piosenkarka i aktor mieli unikać rozgłosu i postawili na prywatną ceremonię w otoczeniu najbliższych.

Taika Waititi i Rita Ora
fot. screen: YouTube Entertainment Tonight

Taika Waititi to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie aktorów i reżyserów, który znany jest także z udziałów w projektach muzycznych czy występów kabaretowych. Ogromną popularność przyniosły mu takie produkcje jak "Co robimy w ukryciu", "Thor: Ragnarok" i "Jojo Rabbit" nagrodzone statuetką Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. W 2022 roku na ekrany weszła wyreżyserowana przez Taikę kolejna część przygód herosa ze stajni Marvela, "Thor: Miłość i grom".

Prywatnie Waititi w 2011 roku poślubił producentkę filmową Chelsea Winstanley, z którą ma dwie córki. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i w 2018 roku ogłosili separację. 10 lipca Chelsea poinformowała, że ponownie wyszła za mąż. Taika z kolei związał się ze światowej sławy piosenkarką Ritą Orą. Mimo że parę dzieli 15 lat, doskonale się rozumieli, także w kwestiach, które wielu fanów uznało za kontrowersyjne. W maju 2021 roku w mediach pojawiła się informacja, że zakochani zaprosili do miłosnego trójkąta aktorkę Tessę Thompson. Najwyraźniej jednak ich uczucie ma się dobrze bo w zagranicznych mediach pojawiła się informacja, że zostali małżeństwem.

ZOBACZ TAKŻE:  Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]

Taika Waititi i Rita Ora wzięli ślub. Chcieli uniknąć medialnego rozgłosu

Jak informują zagraniczne media, Taika Waititi i Rita Ora zdecydowali się sformalizować swój związek. Powiedzieli sobie "tak" podczas prywatnej ceremonii, która miała odbyć się w Londynie. Jak poinformował dziennik "The Sun UK", chcieli uniknąć medialnego rozgłosu i spędzić wyjątkowe chwile w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół.

- To była intymna i wyjątkowa ceremonia dla wszystkich zgromadzonych. Ich najbliżsi widzą, jak sobie są zakochani. Chcieli utrzymać ślub w tajemnicy, że nie odzierać własnego związku z prywatności - czytamy.

Okazuje się jednak, że nowożeńcy planują także urządzenie hucznej imprezy.

- Planują huczne wesele w stylu największych gwiazd show-biznesu, ale nie zamierzają sprzedawać imprezy mediom (...). Tu nie chodzi o to, że się obnosili i wykrzyczeli to światu, lecz o miłość, która ich połączyła. Po prostu uznali, że to dobry moment, aby sformalizować swój związek - informuje dziennik.

Jeśli medialne doniesienia okażą się prawdą, gwiazdom wypada jedynie życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.