Zamknij

Rihanna i A$AP Rocky planują ślub. Wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość

06.02.2022 16:02

Rihanna i A$AP Rocky wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zagraniczne tabloidy donoszą, że zakochani planują ślub. Gwiazdorska para podobno wybrała już matkę chrzestną dla ich potomka.

Rihanna
fot. Instagram.com/ badgalriri

RihannaA$AP Rocky niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiadomość o tym, że zakochani niedługo zostaną rodzicami nieco zaskoczyła, ale również ucieszyła ich wielbicieli. Teraz zagraniczne tabloidy donoszą o ślubie gwiazdorskiej pary. Zakochani ponoć planują się pobrać tuż po narodzinach potomka.

Zobacz też: Rihanna jest w ciąży. Pokazała brzuszek w zaskakującej stylizacji [FOTO]

Rihanna i A$AP Rocky planują ślub. Wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość

"Rihanna jest całkowicie oczarowana A$APem. Łączy ich bardzo bliska więź, a Rihanna zawsze była dość tradycyjna. Na pewno będą małżeństwem. Powiedziała bliskim, że chce być z nim na zawsze, a on powiedział to samo. Nie ma jeszcze planów co do tego, kiedy odbędą się zaślubiny, ale nie nastąpi to przed narodzinami dziecka. Zawsze chciała wyjść za mąż, a A$AP jest dla niej tym jedynym" - powiedział informator " Sunday Mirror”.

Tabloid zdradził też, że ceremonia odbyłaby się na Barbadosie, czyli w rodzinnych stronach Rihanny. Ślub ma być połączony z chrzcinami. Jak donosi tabloid, matką chrzestną dziecka gwiazdorskiej pary miałaby zostać premier Barbadosu, Mia Mottley.

Warto podkreślić, że Rihanna i A$AP Rocky są parą od 2020 roku. Artystka ma za sobą kilka nieudanych związków, m.in. z Chrisem Brownem. Być może właśnie u boku Rocky'ego Rihannie uda się znaleźć prawdziwe szczęście.

loader