Zamknij

Polski youtuber zrozpaczony. Jego ukochana walczy o życie po udarze mózgu. "Wyrządził on ogromne szkody"

20.05.2022 12:20

Remigiusz Wierzgoń, znany na YouTube jako Rezigiusz, poinformował, że jego ukochana walczy ze skutkami rozległego udaru mózgu, którego doznała miesiąc temu. Stan Weroniki ciągle niepokoi i najpewniej czeka ją długie leczenie. "Co stało się w sekundę, będziemy naprawiali przez miesiące".

Rezigiusz
fot. Instagram:@rezigiusz

Remigiusz Wierzgoń, znany w sieci jako Rezigiusz, jest polskim youtuberem i popularną gwiazdą mediów społecznościowych. 25-latek prowadzi dwa kanały: "reZigiusz" i "reZi - Born To Be a Gamer", z czego pierwszy subskrybuje ponad 4 mln użytkowników. W 2015 rok Rezigiusz był jednym z prowadzących "The Voice of Poland". Zasiadał także w jury polskiej edycji talent show "The Brain. Genialny umysł".

W kwietniu Rezi poinformował, że będzie publikował mniej materiałów, ponieważ czuwa przy przebywającej w szpitalu partnerce. 

Kilka dni temu, życie obróciło nam się do góry nogami. Nasza Werka, moja ukochana, walczy dzielnie w szpitalu… Z dużą pomocą naszych bliskich, zrobiliśmy i robimy dla niej wszystko, co najlepsze. Teraz potrzebujemy czasu. Trzymajcie, proszę, za nią kciuki - przekazał za pośrednictwem Instagrama. 

Youtuber nie wyjaśnił, z jakiego powodu jego ukochana znalazła się w szpitalu. Zdecydował się o tym powiedzieć parę tygodni później. Okazuje się, że sprawa jest bardzo poważna. 

Rezigiusz o stanie zdrowia partnerki. Weronika miała rozległy udar mózgu

Rezi opublikował serię zdjęć ze szpitala, w tym ujęcia zabandażowanej ręki jego ukochanej zrobione w szpitalnej sali, i wyznał, że przed miesiącem Weronika doznała rozległego udaru mózgu

Dokładnie miesiąc temu, moja najbliższa mi osoba, ukochana, dostała rozległego udaru mózgu. Wyrządził on ogromne szkody, ale dzielnie z tym walczymy - wyznał youtuber. 

Obecnie 25-latek pragnie skupić się na ukochanej, dlatego zmniejszył swoją aktywność w social mediach. Przy okazji Rezi zaapelował do swoich fanów, by regularnie wykonywali badania kontrolne. 

Mówię Wam o tym z kilku powodów… Pierwszy, to zachęcenie i namówienie Was do badań - krwi, ciała i kontrolowania co roku swojego organizmu. Drugi powód, to informacja, że nadal nie będzie mnie w sieci przez jakiś czas. Całą swoją uwagę skupiłem na Werce. Sytuacja jest nadal dynamiczna i dopóki się nie uspokoi, nie wyobrażam sobie funkcjonować jak dawniej - podkreślił we wpisie. 

Trzymajcie proszę kciuki za Werkę, coś, co stało się w sekundę, będziemy naprawiali przez miesiące - poprosił fanów Rezigiusz. 

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS