Obserwuj w Google News

Rebel Wilson i jej dziewczyna całują się na jachcie [FOTO]

2 min. czytania
21.06.2022 14:54
Zareaguj Reakcja

Rebel Wilson zaledwie kilkanaście dni temu dokonała coming outu, ujawniając, że jest w związku z kobietą. Teraz jej romantyczne fotki, na których widać, jak całuje się z dziewczyną, obiegły zagraniczne media i skoncentrowały uwagę wszystkich fanów aktorki.

Rebel Wilson
fot. Instagram/rebelwilson/screen

Kilkanaście dni temu Rebel Wilson, światowej sławy aktorka znana z licznych ról komediowych, dokonała coming outu. W social mediach gwiazda pokazała zdjęcie z dziewczyną i dodała komentarz, w którym wytłumaczyła fanom, że całe życie szukała księcia, ale sama nie wiedziała, że szuka księżniczki. I wreszcie ją znalazła. Okazała się nią być Ramona Agruma.

Zobacz także:  Paris Hilton ujawniła, co naprawdę myśli o Polakach

Rebel Wilson i jej dziewczyna całują się na jachcie [FOTO]

W sieci pojawia się coraz więcej wspólnych zdjęć Wilson i jej partnerki. Sama aktorka już kilka fotek pokazała na Instagramie, ale teraz światowe media koncentrują się na romantycznym pocałunku pań na jachcie w pięknej scenerii w blasku zachodzącego słońca. Panie przebywają na wypoczynku na francuskim wybrzeżu i widać, że ich związek rozkwita.

Redakcja poleca

Rebel Willson wcześniej niezbyt chętnie mówiła o swoich związkach. Wiadomo jednak, że będąc już rozpoznawaną aktorką spotykała się z kilkoma znanymi mężczyznami. Mimo iż sama nie potwierdzała tych związków, wiązano ją m.in. z producentem Mickeyem Goochem juniorem, kaskaderem Adenem Stayem oraz założycielem firmy z branży mediów Jeffem Beacherem.

Jak widać, po rozpadzie poprzednich związków doszła do wniosku, że nie warto zamykać się tylko na mężczyzn. Jej coming out na początku czerwca prawdopodobnie nie był przypadkowy, bo właśnie ten miesiąc na całym świecie jest uważany za miesiąc wsparcia dla osób LGBT+.

kb jbmphotos/Jbm Photos/East News
fot. kb jbmphotos/Jbm Photos/East News
EN_01528522_0016(1)
fot. kb jbmphotos/Jbm Photos/East News
EN_01528522_0028
fot. kb jbmphotos/Jbm Photos/East News