Zamknij

Ranczo: Magdalena Waligórska urodziła drugie dziecko

Maciej Friedrich
06.06.2019 10:37

Magdalena Waligórska, czyli popularna Wioletka z serialu „Ranczo”, po raz drugi została mamą. W wywiadzie zdradziła płeć dziecka i opowiedziała, jak na nowego członka rodziny zareagował jej syn Piotr.

Ranczo: Magdalena Waligórska urodziła drugie dziecko
fot. facebook.com/waligorskamagdalena

Magdalena Waligórska to aktorka, której największą popularność przyniosła rola sympatycznej Wioletki w serialu „Ranczo”. Prywatnie od 2016 roku jest żoną aktora Mateusza Lisieckiego. W lipcu 2017 na świat przyszedł ich syn Piotr. W tym roku aktorka ogłosiła, że zostanie mamą po raz drugi. Waligórska jest już po porodzie. W rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” opowiedziała o narodzinach drugiego dziecka i zdradziła jego płeć. 

Magdalena Waligórska urodziła drugie dziecko 

Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki tym razem cieszyli się z narodzin córeczki. 17 maja na świat przyszła mała Natalia, która ważyła 3800 gramów i mierzyła 56 centymetrów. 

– Mateusz zakochał się w córce od pierwszego wejrzenia. W tych ważnych dniach bardzo pomogli nam rodzice mojego męża. Nasz synek Piotruś przebywał u nich, kiedy ja byłam na porodówce [...] Natalka przyjechała do Piotrusia z prezentem. Ofiarowała mu hulajnogę. Bardzo się ucieszył i od razu zaakceptował nowego członka rodziny. Teraz co chwila podchodzi do niej, głaszcze ją i przytula – opowiada Waligórska

Aktorka urodziła córeczkę w Piasecznie, a przy porodzie obecny był tata. Magdalena zapowiada, że chce jak najszybciej wrócić do pracy. Przypomnijmy, że stworzyła cykl o macierzyństwie dla „Pytania na śniadanie”.

Magdalena Waligórska – kim jest Wioletka z Rancza?

Magdalena Waligórska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Karierę rozpoczynała od ról epizodycznych, pojawiła się między innymi w „Pianiście”. Poza „Ranczem” mogliśmy oglądać ją między innymi w „Pierwszej miłości”, „Brzyduli” i „Na dobre i na złe”. W zeszłym roku pojawiła się na ekranach w „Ojcu Mateuszu” oraz „Lombard. Życie pod zastaw”. Prawdopodobnie zobaczymy ją w nowych odcinkach „Rancza

 

RadioZET.pl/MF