Obserwuj w Google News

Ramona Rey walczy o swoje zdrowie. Gwiazda trafiła do szpitala

2 min. czytania
01.10.2021 16:12
Zareaguj Reakcja

Ramona Rey w ostatnim czasie zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz piosenkarka wyjaśniła powody swojej nieobecności w social mediach. Jak się okazuje, piosenkarka musiała trafić do szpitala.

Ramona Rey
fot. Viphoto/East News

Ramona Rey jak większość polskich gwiazd aktywnie korzystała z Instagrama. W ostatnim czasie artystka zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz wyjaśniła powody swojej nieobecności. Jak się okazuje, Ramona zmagała się z problemami zdrowotnymi i musiała trafić do szpitala.

Zobacz też:  Nowy mural Kory w Warszawie odsłonięty. Obok zasadzono 320 krzewów róż [FOTO]

Ramona Rey walczy o swoje zdrowie. Gwiazda trafiła do szpitala

"Pewnie zauważyliście, że ostatnio było mnie tu znacznie mniej... Powodów jest kilka. Ostatnie tygodnie były jednymi z najtrudniejszych w moim życiu i uświadomiły mi, że nie możemy brać naszego zdrowia za pewnik. Właściwie niczego tak nie traktujmy, a doceniajmy to, co mamy. Dni spędzone w szpitalu bardzo mnie przestraszyły, a obawa o własne życie i zdrowie przypomniały, by czerpać radość z każdej chwili, każdego spotkania, słowa, uśmiechu, gestu" - zaczęła swój wpis Ramona Rey.

Piosenkarka poinformowała, iż musiała odwołać zaplanowane koncerty.

"Musiałam odwołać koncerty i przełożyć nagrania nowego klipu. Przegapiłam własne urodziny (ale to jedyne, czego nie żałuję ;)) Zapewniam jednak, że wracam już do was w pełni sił! I niedługo na pewno się zobaczymy! - wyjaśniła artystka.

Gwiazda nie zdradziła, co jej dolegało. W komentarzach fani wykazali się pełnym zrozumieniem i wsparli Ramonę Rey. "Wracaj" - napisała Kasia Lins. "Nie rób nam już więcej takich numerów", "zdrowiej jak na drożdżach", "wracaj do sił kochana. Jesteś cudna" - komentowali fani Ramony.

Ramona Rey
fot. Instagram,com/ Ramona Rey
Te gwiazdy muzyki są ciężko chore [ZDJĘCIA]