Zamknij

Rafał Mroczek wyśmiewa się z obiadu Anny Muchy za 700 zł? Pokazał swój paragon

13.07.2021 22:35

Rafał Mroczek i Anna Mucha od lat pracują razem na planie serialu "M jak miłość". Czyżby serialowy Paweł Zduński postanowił dopiec koleżance z planu, wyśmiewając jej "dramę" o obiad za 700 zł? Poszedł z rodziną na obiad i pochwalił się paragonem.

Rafał Mroczek Anna Mucha
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Mroczek należy do grona czołowych polskich aktorów serialowych, chociaż od lat gra tylko w jednym serialu: "M jak miłość". "Tasiemiec" Dwójki przyniósł mu i jego bratu bliźniakowi olbrzymią rozpoznawalność. Sława, którą obydwaj zyskali, pozwala im dziś odcinać kupony od angażu, który kiedyś udało im się zdobyć. W serialu bracia Mroczek mieli okazję spotkać wielu aktorów o ugruntowanej już pozycji w branży. Do nich należała już wtedy Anna Mucha, która miała na koncie kilka głośnych ról, m.in. w "Pannie nikt", "Młodych wilkach", czy - już jako dziecko - nagrodzonej wieloma nagrodami "Liście Schindlera" w reżyserii Stevena Spielberga.

Teraz, po tylu wspólnych latach na planie, Rafał Mroczek i Anna Mucha bardzo dobrze się znają i mają bliską relację. Czyżby teraz Mroczek postanowił zażartować sobie z koleżanki z planu? Aktor wraz z rodziną udał się na obiad i pochwalił się paragonem. To nawiązanie do niedawnej "dramy", jaką Anna Mucha urządziła w social mediach po zjedzeniu niesmacznego obiadu za 700 zł.

Zobacz także: Patryk Vega z wielomilionową dotacją od państwa. Dostanie wsparcie z PISF

Rafał Mroczek wyśmiał Annę Muchę i jej obiad za 700 złotych

Rafał Mroczek udał się z rodziną na obiad. Zjedli rybę oraz frytki, za które zapłacili kwotę znacznie mniejszą, niż Anna Mucha za swoje słynne już ostrygi. Choć danie daniu nierówne, to jednak Mroczek znalazł dobrą okazję, by zażartować z serialowej koleżanki. Najpierw pokazał paragon, pytając internautów o możliwą cenę: mniej niż 70 zł czy więcej? Potem pokazał paragon i oznaczył przy nim Annę Muchę, żartując: "Też na fakturę".

Mroczek
fot.
Mroczek 2
fot.

Każdy, kto śledzi plotki i ploteczki ze świata show-biznesu, pamięta z pewnością głośny obiad Anny Muchy za 700 złotych, na który aktorka narzekała w sieci. Wiele osób się z nią zgodziło, że miała dobre intencje, jednak zdaniem innych zależało jej na tym, by zrobić wokół siebie zamieszanie. To drugie z pewnością się jej udało, ale być może Rafał Mroczek należy do tych, którzy widzą w tym burzą w szklance wody.