Zamknij

Rafał Mroczek po rozstaniu z partnerką może liczyć na wsparcie koleżanki z „M jak miłość”

Sylwia Wamej
04.10.2019 14:24

Rafał Mroczek rozstał się z Joanną Skrzyszewską, wieloletnią partnerką i mamą jego córki.  Gwiazdor „M jak miłość” w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i koleżanki z serialowego planu – Małgorzaty Pieńkowskiej.

Rafał Mroczek
fot. Marek Sznadurski/ East News

Rafał Mroczek rozstał się z partnerką. Wspiera go koleżanka z „M jak miłość”

Rafał Mroczek tydzień temu oficjalnie ogłosił, że rozstał się z partnerką – Joanną Skrzyszewską. W oświadczeniu na Instagramie zaznaczył, że chce aktywnie uczestniczyć w życiu córeczki Zosi.

Prawdą jest, że mimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym – pisał Rafał Mroczek.

Rafał Mroczek może liczyć na Małgorzatę Pieńkowską

Jak się okazuje, Rafał Mroczek może liczyć na wsparcie nie tylko rodziny i przyjaciół, ale również kolegów z planu „M jak miłość”. Mocno wspiera Rafała Mroczka Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa mama.

Ona bardzo go ceni. Matkuje mu nie tylko na ekranie, ale również w realnym życiu. Wielokrotnie jej pomagał, gdy zmagała się z nowotworem piersi, kibicował, kiedy występowała w „Tańcu z Gwiazdami”. Pocieszał, gdy musiała rozstać się z córką, kiedy wyjechała studiować w innym mieście. Teraz ona go wspiera, rozmawia, tłumaczy – czytamy w „Na żywo”.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska byli ze sobą 13 lat. Zaręczyli się w 2016 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka Zosia.

 

RadioZEt.pl/ Na żywo/ SW