Zamknij

Rafał Mroczek przyłapany z nową dziewczyną. To aktorka z "M jak miłość" [FOTO]

11.02.2022 17:20

Rafał Mroczek ma być znowu zakochany. Paparazzi przyłapali aktora trzymającego w objęciach koleżankę z "M jak miłość" Joannę Kuberską. Mówi się, że to nowa partnerka Rafała Mroczka, który w 2019 roku rozstał się z matką swojej córki. 

Rafał Mroczek
fot. VIPHOTO/East News

Rafał Mroczek od początku jest jedną z głównych gwiazd telenoweli "M jak miłość", gdzie gra razem z bratem bliźniakiem - Marcinem Mroczkiem. W serialu wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. W 2019 roku Rafał Mroczek rozstał się ze swoja wieloletnią partnerką, byłą Miss Polski Nastolatek Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę. W oficjalnym oświadczeniu podkreślił, że razem narzeczoną wielokrotnie próbowali ratować związek na terapii, lecz wobec braku poprawy sytuacji postawili się rozstać. 

Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie - napisał gwiazdor "M jak miłość".

Rafał Mroczek spotyka się z Joanną Kuberską z "M jak miłość"

W serialu bohater grany przez Rafała Mroczka przez jakiś czas był związany z Julką Kryszak, w którą wcielała się Joanna Kuberska. Aktorka dołączyła do obsady w 2016 roku. Scenarzyści ostatecznie wygasili romans Pawła i Julki, lecz znajomość Rafała Mroczka i Joanny Kuberskiej wcale się nie skończyła. Niedawno paparazzi przyłapali parę na namiętnych uściskach w jednym z warszawskich lokali. Oboje nie szczędzili sobie czułości i wyglądali na wzajemnie sobą zauroczonych.

Na razie nie wiadomo jaki status ma relacja Rafała Mroczka i Joanny Kuberskiej. Wypada zatem poczekać aż sami poinformują fanów o swoim związku.

Barbara Kurdej-Szatan o poważnej operacji męża. „Nie chciał pokazać dzieciom, że się boi”

EN_01349726_0004
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News
EN_01500569_1197
fot. VIPHOTO/East News
EN_01418172_1225
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
EN_01493755_0004
fot. Jakub Kaminski/East News
EN_01326503_0009
fot. AGENCJA SE/EAST NEWS
loader
Brad Pitt i Angelina Jolie w kadrze z filmu "Pan i Pani Smith"
10 Zobacz galerię
fot. Moviestore/REX/Shutterstock/EAST NEWS