Obserwuj w Google News

Rafał Mohr pożegnał mamę. Gwiazdor "BrzydUli" w żałobie

1 min. czytania
28.04.2021 08:25
Zareaguj Reakcja

Rafał Mohr jest w żałobie. Gwiazdor serialu "BrzydUla" w facebookowym wpisie pożegnał swoją mamę. "Wierzę głęboko, że jest teraz w lepszym świecie" - napisał Rafał Mohr.

Rafał Mohr
fot. Justyna Rojek/ East News

Rafał Mohr to aktor znany z wielu filmowych i serialowych ról. Fani kojarzą go z takich seriali jak m.in. "Pierwsza miłość", "Archiwista", "Pitbull. Ostatni pies" czy "BrzydUla". Aktor przechodzi teraz przez bardzo trudny czas. Niedawno Rafał Mohr pożegnał swoją mamę.

Zobacz też:  BrzydUla 2: Jacek Braciak nie wraca do serialu. Zastąpi go znany muzyk

Rafał Mohr pożegnał mamę. Gwiazdor "BrzydUli" w żałobie

"Odeszła moja Mama. Niestety nie wygrała tej walki. Po jakby się wydawało polepszeniu stanu zdrowia, nastąpiło załamanie. I cisza... Wierzę głęboko, że jest teraz w lepszym świecie. Jestem ogromnie wdzięczny za to, że miałem tak wspaniałą Mamę. Jestem wdzięczny, że nauczyła mnie prawdy i miłości. Będę o tym pamiętał wiecznie" - napisał pogrążony w żałobie Rafał Mohr.

Pod postem aktor dostał mnóstwo wsparcia od swoich fanów. Rafał Mohr ma jeszcze dwoje rodzeństwa, brata Krzysztofa i siostrę Małgorzatę.

Aktor urodził się 3 maja 1975 r. w Bytowie. W 1998 roku skończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. W trakcie studiów zadebiutował na ekranie w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko-gorzki". Wcielił się w postać Mateusza Hertza.

Mohr związany był też z Teatrem Polskim w Warszawie. W 2015 roku wziął udział w czwartej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".