Obserwuj w Google News

Rafał Grabias całkowicie odmienił swoje życie. "Postanowiłem wrócić do starej miłości"

2 min. czytania
12.04.2021 15:15
Zareaguj Reakcja

Rafał Grabias po rozstaniu z Gabrielem Sewerynem odżył. Wykończył swój nowy apartament, dbając o każdy szczegół. Teraz ma czas na wypoczynek i chwali się powrotem do swojej dawnej miłości.

Rafał Grabias
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli bardzo lubianymi przez widzów bohaterami programu TTV " Królowe życia". Kiedy z niego odeszli nadal wzbudzali duże zainteresowanie. Apogeum przyszło, gdy okazało się, że starszy partner od dawna okłamywał Rafała i zdradzał go z rzekomym stalkerem. Potem okazało się, że Gabriel od dawna jest z nim w związku. Grabias trudno znosił rozstanie i rozczarowanie partnerem, z którym spędził wiele lat. Wyprowadził się do nowego lokum i zajął ukochanymi roślinami.

Zobacz także:  Rafał Grabias chwali się nowym wyglądem. Bez zarostu prezentuje się dużo młodziej

Rafał Grabias wrócił do dawnej miłości

Teraz Rafał Grabias pochwalił się nie lada zmianą. Celebryta znany jest z zamiłowania do ekstrawaganckich strojów oraz roślin. Miłość do tych drugich zwyciężyła i Rafał zdecydował się założyć kalosze, dżinsy i koszulę w kratę, chwycić za szpadel i kopać w ziemi.

Redakcja poleca

"Życie bywa przewrotne i potrafi zaskakiwać. Czego sam w ostatnim czasie doświadczyłem! A więc postanowiłem wrócić do starej miłości. Gdzie odnajduję radość dnia codziennego i energię do działania. To dzięki niej czuje, że żyję" - napisał szczerze były bohater "Królowych życia". Jak zauważył w innym poście, cieszy się jak dziecko z każdej nabytej rośliny.

W komentarzach jak zwykle mnóstwo pochwał i miłych słów. Jedna z internautek stwierdziła jednak, że w jego oczach nadal da się zauważyć cierpienie. Tak czy inaczej - widać, że obydwaj panowie układają sobie życie na nowo. Grabias wśród zieleni, a Seweryn pokazując się z nowym partnerem na ściankach.

RadioZET.pl/AS