Obserwuj w Google News

Rafal Brzozowski dostał pracę w radiowej Trójce? Menedżerka wydała oświadczenie

2 min. czytania
17.02.2022 22:28
Zareaguj Reakcja

Od kilku dni w mediach krąży pogłoska, jakoby Rafał Brzozowski dostał pracę w radiowej Trójce, gdzie miałby prowadzić listę przebojów, którą prowadził kiedyś Marek Niedźwiedzki. Teraz menedżerka wydała oświadczenie w tej sprawie.

rafał Brzozowski
fot. TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski od kilku lat robi karierę - m.in. w telewizji publicznej. Często jest zapraszany na różne koncerty i wydarzenia pod egidą TVP, a także prowadzi różne programy, jak na przykład "Koło fortuny". Nie da się ukryć, że także dzięki wsparciu Telewizji Polskiej Brzozowski pojawił się niedawno jako reprezentant kraju na Eurowizji, gdzie zajął miejsce bliższe końcowi.

Redakcja poleca

Od kilku dni w mediach krążą pogłoski o tym, że Brzozowski dostał pracę w radiowej Trójce, gdzie miałby prowadzić słynną Listę Przebojów, którą przed swoim odejściem prowadził Marek Niedźwiedzki. Z tego powodu piosenkarza już okrzyknięto następcą Niedźwiedzkiego.

Zobacz także: Maciej Miecznikowski jest już po sześciu operacjach. Teraz chcą mu się przewiercić przez mózg!

Rafał Brzozowski zastąpi Niedźwiedzkiego w Trojce? Menedżerka dementuje plotki

Dziennikarze Plejady skontaktowali się z Brzozowskim, a ten odesłał ich do menedżerki. Monika Wlaźniak była pytaniem dość zaskoczona, bo - jak przyznała - piosenkkarz już wcześniej tłumaczył, że w plotkach tych nie ma prawdy.

Nie, nie. Absolutnie dementujemy - powiedziała. Rafał dementował to wczoraj. Jesteśmy zaskoczeni, że mimo jego negatywnej odpowiedzi i tak zostało to opublikowane - dodała.

Wkrótce na dosadne dementi zdecydował się sam piosenkarz. Na Facebooku opublikował krótkie oświadczenie.

W mediach pojawiają się informacje, że podobno mam poprowadzić listę przebojów w radiowej Trójce. Nie ma takiej opcji. Nie ma takich planów. Faktycznie, zadzwonił do mnie wczoraj dziennikarz i o to pytał. Myślałem, że to jakieś żarty, ale mówi, że to jednak nie do końca są żarty. Mogę się tylko uśmiać i pozdrowić was serdecznie - wyjaśnił Brzozowski.

Zdaje się, że wszystko jest już jasne.