Obserwuj w Google News

Radosław Majdan złapał Małgorzatę Rozenek za piersi. Zapomniał o transmisji na żywo?

2 min. czytania
29.04.2021 22:58
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą bardzo zgraną parę. Widać, że łączy ich silne, prawdziwe uczucie. Podczas niedawnej transmisji na żywo na Instagramie, były piłkarz dał upust swoim rubasznym zachciankom i złapał żonę za piersi. Zapomniał, że wszystko jest na żywo?

Rozenek i Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku lat tworzą bardzo udaną parę, której stale towarzyszy duże zainteresowanie mediów. Obydwoje korzystają ze swojej sławy i próbują zaistnieć w coraz nowszych przedsięwzięciach. Dla Małgorzaty, która to z ich dwojga cieszy się zdecydowanie większą popularnością, taka sława to także stałe zapraszanie fanów do swojego życia prywatnego. Perfekcyjna regularnie wrzuca posty i stories w niemal każdej sytuacji.

Ostatnio na Instagramie para pokazała swój uroczy poranek i wspólne śniadanie. Siedząca obok menedżerka poganiała "Perfekcyjną", sygnalizując, że są już w niedoczasie. Jednak Rozenek i Majdan gruchali niemal jak dwa gołąbeczki.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała przystojnego brata. "Brad Pitt jak żywy" [FOTO]

Radosław Majdan złapał Małgorzatę Rozenek za piersi podczas transmisji na żywo

Rozenek i Majdan lubią niekiedy szokować swoich fanów. W ich social mediach pojawia się sporo kontrowersyjnych treści, na przykład wspólne zdjęcia z sypialni pełne negliżu. Na niedawnym InstaStory można zobaczyć tym razem jak Radek Majdan łapie swoją żonę za piersi. Nie są to jednak przypadkowe gesty, a wręcz pełne namiętności poranne igraszki. Najpierw Radek nieśmiało dotknął piersi żony, ale kiedy skojarzył, że wszystko "idzie" na żywo na Instagramie, cofnął dłoń. Wtedy Rozenek powiedziała z żartem: "Możesz, a co to Pysiunia, przecież ja Twoja żona". I na te słowa Radek Majdan ochoczo chwycił piersi swojej żony.

Rozenek uśmiechnęła się i po chwili odsunęła od Radka, zauważając, że sytuacja może być dla niektórych widzów kłopotliwa.

Majdan
fot.

RadioZET.pl/AS