Zamknij

Radosław Majdan wywołał kontrowersje filmikiem z synem. "Masakra! Zero szacunku do psa" [FOTO]

16.08.2022 18:03

Radosław Majdan oberwał na Instagramie. Internautów oburzyło zachowanie jego dwuletniego syna Henia, który podczas zabawy niedelikatnie obchodził się z psem. "To nie zabawka"- grzmią w komentarzach oburzeni. 

Radek Majdan
fot. Instagram:@r_majdan

Małgorzata Rozenek jest wielką miłośniczką psów. Razem z Radosławem Majdanem mają w domu aż cztery czworonogi, które tworzą tzw. gang Majdana. Są to Sisi i Lili, suczki rasy buldog francuski, George, buldog angielski, który dołączył do rodziny po śmierci Marianki, innej ukochanej buldożki Majdanów, a także chihuahua Franceska. Tę ostatnią Radek podarował Małgosi z okazji urodzin.

Majdanowie uwielbiają fotografować się ze swoimi pupilami i nie ukrywają, że są dla nich bardzo pobłażliwi. Pod zdjęciami, na których zabierają psy do łóżka albo całują je prosto w mordkę, często gotuje się od krytyki, a nawet wyrazów obrzydzenia. Niemniej para nie zamierza się tym przejmować i udostępnia kolejne materiały ze swoimi rozkosznymi psiakami. Niestety pod ostatnim filmikiem znowu zawrzało. 

Radosław Majdan skrytykowany. Henio męczył psa? 

Na profilu Radka Majdana pojawiło się nagranie, w którym dwuletni Henryk siada na grzbiecie George'a, tuli go i całuje. W tle słychać piosenkę "Never Ending Story". Scenka, choć wesoła i rozczulająca, nie spodobała się wielu internautom. Komentujący oburzyli się, że Majdan pozwala dziecku narażać psa na dyskomfort. 

Biedny ten pies. To nie zabawka.

Trzeba dziecko od małości uczyć, że nie wolno dręczyć zwierząt, bo to nie zabawki, tylko żywe stworzenia. Ten piesek i tak ma dużo cierpliwości. 

Masakra! Zero szacunku do psa!

Pies to zwierzę, a dziecko nie kontroluje swojego chwytu, ucisku, kładąc się na zwierzę. Unikajmy sytuacji, w której maluch będzie obejmował psa, nachylał się nad nim i dawał mu buziaki – takie zachowanie może bowiem być niebezpieczne, a pies może zareagować agresywnie, nawet jeśli na co dzień wydaje się być "do rany przyłóż" 

- zwracają uwagę internauci. 

Radosław Majdan postanowił uspokoić nastroje. 

Widzę, że niektórzy martwią się o nasze Psy. Uspokajam, mają królewskie życie - zapewnił.

Nikt nie neguje, że Wasze psy mają złe życie, ale pies to nie zabawka, zapytajcie behawiorystów, jakie mają zdanie na ten temat... Ja rozumiem, że Henio to słodziak, ale nie powinno mu się pozwalać na takie zabawy - ciągnęli zniesmaczeni obserwatorzy Majdana. 

Radek jednak nie zamierzał wdawać się w polemikę. Faktycznie nie powinien był pozwolić Heniowi na takie zabawy? 

loader
Basia Kurdej-Szatan z suczką Betty
18 Zobacz galerię
fot. Instagram:@kurdejszatan