Zamknij

Radosław Majdan znów o kolejnym dziecku z Rozenek. Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości

01.04.2021 13:06

Radosław Majdan po raz kolejny podjął temat drugiego dziecka z Małgorzatą Rozenek. Były piłkarz w jednej z ostatnich rozmów ujawnił, że on i jego żona zamierzają skoncentrować się na Heniu.

Rozenek i Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek dzięki procedurze in-vitro doczekali się pierwszego dziecka. Droga do sukcesu, jakim były narodziny małego Henryka, była długa i trudna dla obydwojga rodziców. Teraz, kiedy wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny "dzidziusia Majdana", pojawiły się plotki, że były piłkarz i Perfekcyjna myślą już o kolejnym potomku. Początkiem plotek były nieopatrzne słowa Majdana, który komentując przemianę żony w programie "Rozenek cudnie chudnie" stwierdził, że gdyby Gosia miała jeszcze bardziej schudnąć, to tylko dlatego, że byłaby po kolejnej ciąży.

Majdan i jego żona nie ukrywali, że chcieliby mieć kolejne dzieci, a były piłkarz stwierdził, że chciałby mieć córkę. Teraz jednak padły konkretne pytania o to, czy Majdanowie znów planują ciążę.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odsłoniła za dużo? "To krocze... Mogłaś sobie darować" [FOTO]

Radosław Majdan szczerze o planach kolejnej ciąży Rozenek

Radek Majdan był gościem programu "Onet Rano", w którym wyznał prowadzącej Beacie Tadli, że w tym momencie mają w domu "wystarczający powiew dziecięcej energii", co oznacza, że w najbliższych latach nie zamierzają starać się o kolejne dziecko. Jak podkreślił były piłkarz, teraz chcą skoncentrować się na Henryku i zapewnić mu zdrowy rozwój.

"Na razie spokojnie, to oczywiście było takie półżartem, bo mamy w domu wystarczający powiew dziecięcej energii. Mamy naszego synka, na którego bardzo długo czekaliśmy, więc tutaj nie myślimy na razie o tym, aby powiększać rodzinę. Na razie koncentrujemy się na tym, żeby Henio rósł, był zdrowy i szczęśliwy i na razie nam to wychodzi" - powiedział.

RadioZET.pl/AS