Obserwuj w Google News

Radosław Majdan na uroczym zdjęciu z Henrykiem. Fani jednogłośnie: "Cały tata" [FOTO]

2 min. czytania
01.04.2021 14:04
Zareaguj Reakcja

Radosław Majdan zainteresował swoich obserwatorów ostatnim zdjęciem. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan pokazał, jak jego życie zmieniło się przez rok. Na kadrze sprzed 12 miesięcy widzimy jego żonę z ciążowym brzuszkiem, a teraz - małego Henryka Majdana.

Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. W czerwcu 2020 roku małżonkowie powitali na świecie swojego najmłodszego syna, który otrzymał imię Henryk. Para bardzo długo starała się o dziecko. Gwiazda "Projektu Lady" skorzystała z metody in vitro, podobnie jak w przypadku starszych synów - Tadeusza i Stanisława.

Ostatecznie próby zajścia w ciążę się powiodły, a małżonkowie od kilku miesięcy obserwują, jak ich maluch zdrowo rośnie i coraz bardziej się rozwija. Radosław Majdan w ostatnim wpisie na Instagramie pokazał, jak zmieniło się jego życie przez ostatni rok. "Jak ten czas szybko leci... rok temu (zdjęcia 3,4) i dziś. #dzidziuśmajdana" - dodał w opisie.

Zobacz także: Radosław Majdan znów o kolejnym dziecku z Rozenek. Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z synem [FOTO]

Na pierwszych dwóch zdjęciach, które opublikował Radosław Majdan, widzimy szczęśliwych rodziców z najmłodszym synem. Natomiast na trzecim i czwartym zdjęciu Małgorzata Rozenek jest dalej w zaawansowanej ciąży. Fanom bardzo spodobało się takie porównanie. Komentujący skupili się także na wyglądzie Henryka Majdana. Ich zdaniem chłopiec bardzo przypomina sławnego tatę.

- Cudni! Już ci to mówiłam, ale powtórzę: Radzio to sobie Henia chyba na xero odbił - napisała Hanna Lis.

- Ale blondynek. Cały tata.

- Czysty tatuś.

- Cudny mały Majdan. Bardzo podobny. Zdrowia - komentują internauci.

Wy też widzicie podobieństwo?