Zamknij

Quentin Tarantino zostanie ojcem. Młodsza od reżysera o 20 lat ukochana spodziewa się dziecka

10.02.2022 20:52

Quentin Tarantino i jego młodsza o 20 lat żona Daniella Pick po raz kolejny zostaną rodzicami. W lutym 2020 roku para przywitała na świecie chłopca. Teraz znów szykują się do roli rodziców.

Quentin Tarantino
fot. ---

Quentin Tarantino ponownie zostanie ojcem. Młodsza o 20 lat od reżysera jego ukochana Daniella Pick ponownie spodziewa się dziecka. W 2020 roku para powitała na świecie synka Leo. 

O ciąży Danielli Pick jako pierwsza poinformowała izraelska gazeta Jedi'ot Acharonoth. Według doniesień dziennika, Tarantino i jego żona powitają na świecie kolejną pociechę już za kilka miesięcy. Na razie jednak nie wiadomo jakiej płci będzie dziecko popularnego reżysera.

Zobacz też: Quentin Tarantino pozywany przez studio odpowiedzialne za "Pulp Fiction". Reżyser złamał prawo?

 Quentin Tarantino zostanie ojcem. Młodsza od reżysera o 20 lat ukochana spodziewa się dziecka

W ubiegłym roku reżyser opowiedział na temat ojcostwa w programie "CBS Sunday Morning". Podkreślił wtedy że do tej roli podchodzi bardzo emocjonalnie, z kolei mały synek bardzo go wzrusza.

(...) Już zaczynam płakać, gdy o tym mówię. Nie mogę nawet patrzeć na jego imię napisane na kawałku papieru bez płaczu. Po prostu to mój mały Leo. Mój mały lew (...). Jest najbardziej czarującą istotą, jaką kiedykolwiek w życiu poznałem - mówił.

Quentin Tarantino i Daniella Pick pobrali się w 2018 roku. Zaręczyli się ze sobą po 12 miesiącach związku.

loader