Obserwuj w Google News

Quentin Tarantino po raz drugi został ojcem. Daniella Pick i reżyser zdradzili płeć dziecka

Maciej Friedrich
2 min. czytania
05.07.2022 13:54
Zareaguj Reakcja

Quentin Tarantino i Daniella Pick po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszło kolejne dziecko jednego z najsławniejszych światowych reżyserów i jego o 20 lat młodszej żony. Szczęśliwi rodzice zdradzili płeć pociechy. 

Quentin Tarantino i Daniella Pick
fot. screen: YouTube The Iron News

Quentin Tarantino to żywa legenda światowego kina, jeden z najbardziej charakterystycznych i najbardziej kontrowersyjnych twórców w historii. Ciężko wymienić wszystkie doskonałe produkcje genialnego reżysera, który na swoim koncie ma takie hity jak "Pulp Fiction", "Urodzeni mordercy", "Bękarty wojny" czy "Django". Dwukrotny laureat Oscara i zdobywca trzech Złotych Globów stał się nie tylko uwielbianym artystą, ale gwiazdą światowej popkultury, a jego charakterystyczny styl zachwyca kolejne pokolenia widzów. Doskonale odnalazł się także jako aktor, producent i scenarzysta. 

Prywatnie Tarantino od 2018 roku jest szczęśliwym mężem młodszej od niego o 20 lat izraelskiej piosenkarki i modelki Danielli Pick. Zakochani poznali się o wiele wcześniej i zostali parą, jednak zdecydowali się rozstać. Dali sobie drugą szansę po tym, jak reżyser zakończył związek z Courtney Hoffman. Miłość ponownie zakwitła, zaręczyli się i wzięli ślub, a w 2020 roku na świat przyszedł ich syn Leo. Teraz ich rodzina powiększyła się po raz kolejny. Jak poinformował magazyn "People" Daniella i Quentin po raz drugi zostali rodzicami.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie gwiazdy, które urodzą w 2022 roku [GALERIA]

Redakcja poleca

Quentin Tarantino i Daniella Pick zostali rodzicami. Na świat przyszło drugie dziecko sławnego reżysera

Qentin Tarantino i Daniella Pick znani są z tego, że niezbyt chętnie dzielą się z mediami informacjami z życia osobistego. Po narodzinach pierwszego dziecka długo nie zdradzali płci ani imienia pociechy. Dzięki magazynowi "People" wiadomo jednak, że na świat przyszło ich drugie dziecko, a mały Leo może cieszyć się z narodzin siostrzyczki.

- Daniella i Quentin z radością ogłaszają, że 2 lipca doczekali się córki i młodszej siostry dla ich syna Leo - czytamy.

Nie wiadomo, jak szczęśliwi rodzice zdecydowali się nazwać córeczkę. Pozostaje pogratulować i życzyć zdrowia maleństwu i jego mamie.