Obserwuj w Google News

Qczaj pokazał nowego chłopaka. To znany tancerz

2 min. czytania
17.06.2022 14:54
Zareaguj Reakcja

Qczaj, a właściwie Daniel Kuczaj, pochwalił się fanom kolejnym zagranicznym wyjazdem. Na kierunek obrał Seszele, a towarzyszył mu znany tancerz. Trener przyznał, że to jego nowy ukochany, którego pieszczotliwie nazwał swoim „starym”.

Qczaj
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Qczaj pewien czas temu dokonał coming outu i wyznał, że jest osobą homoseksualną. Media od zainteresowały się tym, kto jest jego partnerem. Niestety, w zeszłym roku Qczaj poinformował, że zakończył 5-letni związek. Dziś cieszy się nową miłością i z radością pląsa z ukochanym na rajskiej plaży.

Zobacz także:  Qczaj wyśmiał Annę Wendzikowską. "Chcę, by z jej głupiej wypowiedzi wyniknęło coś dobrego"

Qczaj pokazał nowego partnera

- Mam za sobą pięć cudownych lat spędzonych z moim partnerem. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był – mówił Qczaj w rozmowie z „Jastrząb post” jeszcze w zeszłym roku.

Redakcja poleca

Miłość przyszła szybciej, niż przypuszczał. Trener w maju wyznał, że z kimś się spotyka. Teraz wyszło na jaw z kim – to Tomasz Nakielski, tancerz. Zakochani najpierw poznali się przez internet. Daniel Kuczaj zwrócił uwagę na przyszłego partnera za pośrednictwem Sylwii Nowak. Potem poznali się bliżej dzięki udziałowi w „Mask Singer” – Qczaj śpiewał przebrany za prysznic, a Tomasz Nakielski był jednym z tancerzy.

- Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… To ma być uśmiechnięty, pozytywny post… To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf – napisał Qczaj na Instagramie i pokazał filmik z plaży. Sylwia Nowak, która może czuć się „matką chrzestną” tego związku, napisała, że już „czeka na weselicho”.

Tomasz Nakielski jest znany w polskim show-biznesie: współpracował m.in. z Dodą. Głośno zrobiło się o nim podczas Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. Wtedy, z całkowitego zaskoczenia, pocałował na scenie piosenkarkę Darię pod koniec jej koncertu.

- Bardzo dobrze to wspominam, ale wyobraźcie sobie te emocje, kiedy jesteś na scenie, masz wspaniały odbiór publiczności, świetnie się bawisz i nagle zakończenie jest takie, że twój człowiek patrzy na ciebie, ty patrzysz na niego... Ja nawet nie wiem, co się stało. Jeszcze się nie widzieliśmy po tym wszystkim, bo Tomek tańczy też w innych ekipach. Nie mieliśmy jeszcze nawet chwili, żeby o tym pogadać. Szok – mówiła potem Daria dla „Plotka”.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS