Obserwuj w Google News

Pudelek: Joanna Jędrzejczyk nie odnalazła się jako jurorka w "Dance Dance Dance"

2 min. czytania
27.04.2021 12:04
Zareaguj Reakcja

Joanna Jędrzejczyk w 3. edycji "Dance Dance" dołączyła do grona jurorów. Jak czytamy na Pudelku, gwiazda boksu nie do końca odnajduje się w roli jurorki. Co na to produkcja tanecznego show?

Joanna Jędrzejczyk
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Joanna Jędrzejczyk w 3. sezonie "D ance Dance Dance" dołączyła do grona jurorskiego tanecznego show. Razem z Agustinem Egurrolą i Idą Nowakowską gwiazda ocenia występy gwiazdorskich duetów. Jak donosi Pudelek.pl, gwiazda boksu nie do końca odnajduje się na planie tanecznego programu.

Zobacz też:  Dance Dance Dance: Marta i Paweł odpadli z programu. Zdradzili, jak program wpłynął na ich związek

 Pudelek: Joanna Jędrzejczyk nie odnalazła się jako jurorka w "Dance Dance Dance"

"Produkcja nie jest zadowolona z jurorowania Joanny Jędrzejczyk. Miała być jurorem motywacyjnym, stosunkowo łagodnym oraz wspierającym uczestników, tymczasem od początku programu przyznaje surowe noty, niejednokrotnie niższe niż profesjonalistka - Ida Nowakowska" - czytamy na Pudelku.

Jak donosi informator serwisu, Jędrzejczyk na planie "Dance Dance Dance" bywa rozkojarzona i nie do końca wie, ile punktów ma przyznawać.

"Jest zdezorientowana na nagraniach, rozgląda się na wszystkie strony, nie wie, ile punktów przyznać, ewidentnie nie odnalazła się jako jurorka w tanecznym show. Trzeba montować nagrania, tak aby uzyskać odpowiedni efekt końcowy odcinka, co jest bardzo czasochłonne dla ekipy, jednak póki co udaje się to z dość dobrym skutkiem" - czytamy.

Mimo wszystko, TVP nie planuje zrywać współpracy z Joanną Jędrzejczyk. Niewykluczone, że gwiazda będzie wypowiadać się w innych formatach TVP na tematy sportowe.

"TVP chciałaby utrzymać współpracę z Joanną. Najprawdopodobniej znajdzie się dla niej miejsce w kolejnej ramówce. Jędrzejczyk jest niewątpliwie osobowością, która zna się i ma wiedzę w dziedzinie sportu. Jest plan, aby Joasia sprawdziła się w audycji sportowej, niewykluczone, że będzie zapraszana do komentowania różnych wydarzeń sportowych w TVP" - donosi Pudelek.

.