Zamknij

"Przyjaciele". Ross i Rachel prywatnie mieli się ku sobie. Aktorzy wyjawili prawdę po latach

28.05.2021 11:21

"Przyjaciele" powrócili po latach w specjalnym odcinku, w którym nie zabrakło wielu wspomnień czy zakulisowych nowinek. Sami zainteresowani zdradzili co nieco swoim fanom o ich relacjach. Choć Ross i Rachel, grani przez Jennifer Aniston i Davida Schwimmera w serialu byli parą, w rzeczywistości również mieli się ku sobie.

Przyjaciele
fot. East News

"Przyjaciele" powrócili w specjalnym odcinku, który można oglądać również w Polsce, na antenie HBO. Po latach szóstka bohaterów ponownie zagościła na plan serialu, aby oddać się wspomnieniom i opowiedzieć mnóstwo zakulisowych historii. Nie zabrakło też zaskakujących wyznań. W serialu Ross i Rachel byli parą, która co prawda rozstała się, ale ostatecznie wróciła do siebie.

Zobacz też: "Przyjaciele" po latach. Odcinek specjalny jest już dostępny na HBO GO 

"Przyjaciele". Ross i Rachel prywatnie mieli się ku sobie. Aktorzy wyjawili prawdę po latach

Jak się okazuje, prywatnie aktorzy również mieli się ku sobie. David Schwimmer i Jennifer Aniston zdradzili, że między nimi na planie iskrzyło. David Schwimmer zdradził, że w pierwszym sezonie "Przyjaciół" podkochiwał się w koleżance z planu - Jennifer Aniston.

"W pierwszym sezonie bardzo podkochiwałem się w Jen" - wyznał David Schwimmer w odcinku specjalnym. Jak się okazuje, Jennifer Aniston odwzajemniła uczucia kolegi. Serialowy Ross zdradził, że między nimi nigdy jednak do niczego nie doszło, gdyż zawsze jedno z nich było wtedy w związku.

"Było między nami intensywnie, ale nic się nie wydarzyło, ponieważ jedno z nas zawsze było w związku" - podkreślił aktor."I nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy. Szanowaliśmy to" - dodał Schwimmer. Ze specjalnego odcinka mogliśmy się też dowiedzieć, że Jennifer i David w przerwach od kręcenia ujęć lubili przytulać się na kanapie.

"Kiedy mieliśmy przerwy od prób, były chwile, kiedy przytulaliśmy się na kanapie" - podkreślił Schwimmer.

"Układaliśmy się na łyżeczkę i zasypialiśmy na kanapie… a ja wciąż zastanawiałem się, dlaczego nikt nie widzi, że się w sobie kochamy?" - dodał aktor. Serialowy Joey, grany przez Matthew LeBlanca, odpowiedział koledze: "Wiedzieliśmy, wiedzieliśmy na pewno".

loader