Zamknij

Przez Atlantyk: Królikowski tłumaczył się przed Opozdą z braku obrączki. „Będę miała na ciebie oko”

03.03.2022 15:18

Przez Atlantyk: Antek Królikowski, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy” Marzec i Zygmunt Miłoszewski znaleźli się na jednym, małym pokładzie jachtu. Nowe show TVN oparte na fińskim formacie już wzbudziło ogromne zainteresowanie – pytanie tylko, czy to przez powiew świeżości w wiosennej ramówce, czy przez postać Antka Królikowskiego? Już po pierwszym odcinku media rozpisały się o braku obrączki u aktora i czułym żegnaniu się z Joanną Opozdą przed wypłynięciem w rejs.

Antek Królikowski Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Za nami pierwszy odcinek programu TVN „Przez Atlantyk”. Nie da się ukryć, że największą uwagę widzów przykuł Antek Królikowski. Internauci już zaczęli mu wytykać zachowanie oraz dość niezręczną sytuację, kiedy to na kilka tygodni żegnał się z ciężarną Joanną Opozdą. Wszystko przez skandal, do którego miało dojść całkiem niedawno.

Zobacz także: Antek Królikowski zlinczowany pod nowym postem. "Żenada. Jak można upaść tak nisko" [FOTO]

Przez Atlantyk: Antek Królikowski tłumaczył się z braku obrączki. Potem pozwolił sobie na żart

O Antku Królikowskim nie bez powodu jest głośno, a dziennikarze tabloidów wręcz zabiegają o komentarz aktora albo jego żony, Joanny Opozdy. Kilka dni temu rodzinny spokój zburzyły doniesienia „Pudelka”, który miał dowiedzieć się i rzekomo potwierdzić, że 33-latek zdradzał ukochaną, kiedy ta była w ciąży. Mieli też ze sobą zerwać – żadna ze stron na razie tego nie potwierdziła, nikt też wprost nie zaprzeczył.

Podczas premiery programu „Przez Atlantyk” na ściance pojawili się bohaterowie nowego formatu TVN, w tym Antek Królikowski. Kiedy podszedł do niego reporter „Pudelka”, aby porozmawiać o samym uczestnictwie w show, aktor nazwał go „kmiotem” i „patałachem” oraz odmówił rozmowy. Jedna z obecnych dziennikarek miała stwierdzić, że Antek Królikowski był „agresywny”.

Skupmy się na scenach, które rozegrały się w pierwszym odcinku programu. Pokazano pożegnania wszystkich gwiazd z rodzinami. Antek Królikowski żegnał się z mamą oraz Joanną Opozdą.

W pewnym momencie ciężarna aktorka zauważyła, że mąż nie ma na palcu obrączki. Nie kryła zdziwienia, a wszystko zarejestrowały kamery. Zaczęła drążyć temat.

- Masz ją w ogóle? Czy do tej pory jej nie masz? - pytała Joanna Opozda.

- Spokojnie, zaraz będę ją miał. Zostawiłem w kostiumie moją obrączkę. Zaraz zadzwonię do Jacka i ją odbieram – zapewniał Antek Królikowski.

Potem aktor, aby udobruchać żonę, powiedział, że ma na nią oko i żeby się nie martwiła. Joanna Opozda odpowiedziała krótko: „Ja na ciebie też będę miała oko”.

Zanim uczestnicy wypłynęli w rejs, doszło też do wspólnego spotkania. Pierwsze skrzypce grał Antoni Królikowski, który poinstruował swoich kolegów, jak obchodzić się z kobietami.

- Musimy o to zadbać, żeby dziewczyny nie weszły nam na głowę. Oczywiście z zachowaniem zasad savoir-vivre, dżentelmeństwa itd. - prawił Antek Królikowski.

Kiedy wszyscy znaleźli się na pokładzie jachtu, aktor zaczął pokazywać uczestniczkom swoją obrączkę i sugerował, aby go nie podrywały. Maja Hirsch była zaskoczona jego zachowaniem.

- Ja was straszę moją obrączką od razu, także nawet nie próbujcie - żartował aktor.

- Antek, czy mogę cię uderzyć w trakcie programu? - skwitowała Maja Hirsch.

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS