Zamknij

Przetakiewicz podsumowuje pierwszy rok małżeństwa z Rooyensem. 'Przeszliśmy wiele prób i testów"

10.08.2021 13:08

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedługo będą obchodzić 1. rocznicę ślubu. Projektantka w rozmowie z Jastrząb Post podsumowała pierwszy rok małżeństwa z producentem telewizyjnym. Jak ocenia ten czas?

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą zgrany związek od czterech lat. Prawie rok temu postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w pięknych okolicznościach przyrody, w malowniczej Grecji.

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Jastrząb Post podsumowała rok małżeństwa z ukochanym. Na bajkowym weselu bawili się przyjaciele pary oraz ich rodzina. Zaproszona została też była żona Rinke - Kayah, z którą Rinke ma bardzo dobre relacje.

Zobacz też: Rinke Rooyens ciężko zachorował. Poruszające wyznanie Joanny Przetakiewicz

Przetakiewicz podsumowuje pierwszy rok małżeństwa z Rooyensem. 'Przeszliśmy wiele prób i testów"

W najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post Przetakiewicz podsumowała pierwszy rok małżeństwa z Rinke. Jak podkreśliła projektantka, między nimi nie zawsze jest kolorowo.

"Zbliża się pierwsza rocznica wielkimi krokami. Nasz związek ma trzy i pół roku i jest coraz lepiej. My też bardzo wiele przeszliśmy przez te trzy lata. To nie było tak, że nasze życie jest usłane różami, tak jak mogłoby się wydawać. Ja się nie chcę w to zagłębiać ani wypowiadać, bo to nie są tylko moje sprawy. Natomiast przeszliśmy wiele prób i testów, bo życie nam zgotowało wiele niespodzianek nie zawsze miłych, nie zawsze dobrych i przeszliśmy przez to obronną ręką" - powiedziała Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Jastrząb Post.

Para na szczęście wyszła z kryzysu obronną ręką.

"Daliśmy sobie radę w najtrudniejszych chwilach, daliśmy sobie ogromne wsparcie, zrozumienie, troskę czułość i wielką miłość. I wielką przyjaźń. Więc jeżeli z tego miejsca mogę życzyć wszystkim takiej miłości, to na pewno chciałabym to zrobić" - podsumowała gwiazda.

loader