Zamknij

Producenci zażądali od Dowbor, aby przefarbowała rude włosy. Co na to dziennikarka?

10.02.2022 16:21

Katarzyna Dowbor zwierzyła się dziennikowi "Fakt" z nietypowej prośby, o którą poprosili ją telewizyjni producenci. Chodziło o zmianę koloru. Jak zareagowała dziennikarka?

Katarzyna Dowbor
fot. Instagram.com/ Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem" podzieliła się nietypową prośbą, którą zażądali od niej telewizyjni producenci. Od lat znakiem rozpoznawczym dziennikarki są piękne, rude włosy. Katarzyna Dowbor w rozmowie z dziennikiem zdradziła, że wiele lat temu chciano w telewizji, aby przefarbowała rude włosy.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor zdradziła sekret z programu "Nasz nowy dom". Wielu widzów się nad tym zastanawia

Producenci zażądali od Dowbor, aby przefarbowała rude włosy. Co na to dziennikarka?

"Może tym zaskoczę, ale nigdy nie rozważałam zmiany koloru włosów. Prawie czterdzieści lat temu, jak byłam spikerką, bo był kiedyś taki zawód, pewna osoba wymyśliła sobie, żeby mnie przefarbować na czarno, ale się nie dałam" - powiedziała Dowbor w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka przyznała, że była to jedyna próba namówienia ją na inny kolor włosów.

"To była jedyna próba, kiedy ktoś chciał mi zmienić kolor. Ja nie dam się nigdy na to namówić. Rudy to jest przecież domena Katarzyny Dowbor" - przyznała dziennikarka.

Na szczęście pomysł zmiany koloru włosów gwiazdy pojawił się przed laty. Teraz nikt już nie próbuje przekonać dziennikarkę, aby została na przykład brunetką.

Katarzyna Dowbor w latach 1983–2013 była prezenterką Telewizji Polskiej. Natomiast od jesieni 2013 roku jest dziennikarką Polsatu. Prywatnie trzykrotnie zamężna. W 1978 roku poślubiła Piotra Dowbora, z którym ma syna, Macieja. W latach 80. była zaręczona z Tadeuszem Winkowskim. W latach 1982–1989 była żoną Janusza Atlasa. Następnie poślubiła Grzegorza Świątkiewicza. Z nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim ma córkę, Marysię.

loader