Zamknij

Premiera "Dziewczyn z Dubaju". "Tekturowa" Doda wywołała sensację. Dobrze to wymyśliła? [FOTO]

22.11.2021 22:06

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" odbyła się w poniedziałek 22 listopada w warszawskim kinie Złote Tarasy. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, lecz zabrakło tej najważniejszej. Doda zgodnie z zapowiedzią nie przyszła na premierę. Wysłała za to zastępstwo... 

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Uroczysta premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" miała miejsce w kinie Złote Tarasy. Na pokaz długo wyczekiwanego dzieła w reżyserii Marii Sadowskiej i wyprodukowanego przed Dodę oraz Emila Stępnia przybył gwiazdy obsady i zaproszeni goście. Zgodnie z zapowiedzią na imprezie zabrakło Dody, która nie chciała brać udziału w premierze ze względu na konflikt z byłym mężem Emilem Stępniem. Po tym, jak producent uniemożliwił jej dokonanie poprawek w montażu, wokalistka oświadczyła, że nie zamierza brać odpowiedzialności za ostateczny kształt filmu.

Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju": Doda nie przyszła, ale z nią pozowali 

Do zdjęć ustawiło się mnóstwo gwiazd m.in. Maria Sadowska, Katarzyna Figura, Olga Kalicka, Katarzyna Sawczuk, Paulina Gałązka, Anna Karczmarczyk, Giulio Berruti, Andrea Preti, Aleksandra Justa, Marcela Leszczak, Michał Piróg, Joanna Racewicz, Sylwia Bomba i Lil Masti. Przemówienie wygłosił Emil Stępień oraz Maria Sadowska. Na scenie zabrakło Dody, ale za to pojawiła się jej podobizna - zdjęcie rzeczywistych rozmiarów, z którą gwiazdy obsady sfotografowały się podczas imprezy. 

Film "Dziewczyny z Dubaju" wchodzi do kin 26 listopada 2021 roku. W produkcji ukazano kulisy słynnej afery dubajskiej z udziałem polskich modelek i celebrytek. Miały one świadczyć usługi seksualne arabskim bogaczom w zamian za pieniądze i luksusowe prezenty. Proceder opisał w swojej książce Piotr Krysiak.

Jan Englert szczerze o udziale w "Dziewczynach z Dubaju": "Moja rola tam jest żartem"

EN_01502965_1750
fot. TRICOLORS/East News
EN_01502965_1829
fot. VIPHOTO/East News
EN_01502965_2089
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01502965_1828
fot. VIPHOTO/East News
loader