Zamknij

Prawnicy Brada Pitta odpowiadają na zarzuty Angeliny Jolie: „kompletne kłamstwo”

06.10.2022 12:41

Brad Pitt ostatnio został wywołany do tablicy, gdy tabloidy dotarły do fragmentów pozwu Angeliny Jolie, która zarzucała byłemu partnerowi agresję. Aktor miał dusić własne dziecko i wywołać prawdziwą awanturę. Co na to prawnicy Brada?

Brad Pitt Angelina Jolie
fot. TIZIANA FABI/AFP/East News, Rex Features/East News

Angelina Jolie i Brad Pitt swego czasu byli uwielbianą przez wszystkich parą. Informacja o ich rozstaniu wywołała spory szok wśród ich fanów. Z podobnym zaskoczeniem spotkały się też ostatnie medialne doniesienia o incydencie, do którego miało dojść na pokładzie prywatnego samolotu gwiazd w 2016 roku. Brad, jak donoszą tabloidy, które weszły w posiadanie fragmentu pozwu sądowego Angeliny Jolie, miał być wyjątkowo agresywny, rozlewać na członków rodziny alkohol, a ostatecznie zaatakować Angelinę i podduszać jedno z dzieci pary. Prawnicy aktora odpowiedzieli na oskarżenia. Jakie jest ich stanowisko w sprawie?

Prawnicy Brada Pitta „będzie musiał ponieść odpowiedzialność za czyny, które popełnił”

Według zespołu prawników znanego aktora wersja zdarzeń Angeliny Jolie ulega zaskakująco częstym zmianom. Była partnerka Brada ma ponoć ubarwiać historię z 2016 roku i przekręcać fakty na swoją korzyść.

- Historia Jolie jest ubarwiana za każdym razem, gdy jest opowiadana. Wciąż dodaje do swej narracji nowe, bezpodstawne tezy. Brad zaakceptował fakt, że będzie musiał ponieść odpowiedzialność za czyny, które popełnił, ale na pewno nie za to, czego nigdy nie zrobił. Te nowe domysły są kompletnym kłamstwem podkreślają w oświadczeniu przedstawiciele Pitta.

Incydent z 2016 roku był już brany pod lupę FBI, które zajmowało się sprawą, lecz nie postawiło nikomu zarzutów. Myślicie, że Angelina stara się dowieść prawdy czy ma inny cel?

loader
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS