Zamknij

Popek trafił do szpitala. Konieczna była pilna interwencja

06.07.2021 22:40

Kontrowersyjny raper Popek niespodziewanie trafił do szpitala. Jego problemy zdrowotne wymagały koniecznej interwencji lekarskiej. Obecnie artysta jest diagnozowany.

Popek
fot. Andrzej Kulpita/East News

Popek trafił do szpitala. Kontrowersyjny raper podzielił się w sieci informacją, że ma problemy zdrowotne. Nie wiadomo dokładnie, co się stało, jednak - jak zdradził - kręci mu się w głowie. Raper zamieścił w sieci kilka materiałów, w których informuje o przebiegu badań. Do tej pory miał m.in. pobraną krew do badań, a także wykonany rezonans magnetyczny.

Mimo koniecznego pobytu w szpitalu Popek nie traci humoru. Na jednym z filmików zażartował sobie, że żaden z dostępnych ciśnieniomierzy nie mieścił się na jego ramię, w związku z czym pani doktor poszła poszukać ciśnieniomierza "dla koni".

Zobacz także: Katie Price zrobiła sobie pięć operacji plastycznych jednocześnie. Wygląd modelki to przestroga

Popek trafił do szpitala. Co mu dolega?

Dotąd nie wiadomo, z czym związane są zawroty głowy, które odczuwa Popek. Wiadomo z pewnością, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, bo miała już miejsce, kiedy Popek brał udział w "Tańcu z gwiazdami". "Pamiętacie "Taniec z Gwiazdami", jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki" - powiedział raper, ujawniając przy okazji, że to nie od alkoholu, bo od trzech miesięcy "jest czysty".

W całej sytuacji rapera humor nie opuszcza. Kiedy podlączony był pod kroplówkę, żartował sobie, że to oranżada. Fani trzymaja za niego kciuki i życzą mu zdrowia. Raper obiecał, że będzie o postępach informował na bieżąco.